Barış Kılıç Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Barış Kılıç Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Oyunculuğa daha erken yaşlarda reklam filmlerinle başlamış ama ilk dizi deneyimi 2004’de Bütün Çocuklarım adındaki dizi olmuş Karizma isim Barış Kılıç Kimdir kaç yaşında nerelidir? boyu kaç evli mi?

Reklamlar

Barış Kılıç Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Barış Kılıç 21 Şubat 1978’de Malatya’nın Erguvan ilçesinde dünyaya gelmiştir.5 yaşına kadar Malatya’da yaşamış sonra ailesinle beraber İstanbul’a gitmişlerdir.1 kendinden küçük kız kardeşi birde kendinden büyük ablası olan oyuncunun boyu 1.83’dür.Liseyi Okmeydanı Anadolu Lisesi’nde bitirmiş ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesini kazanmıştır.Üniversiteyide bitirdikten sonra Dil dersi almak amacı ile bir süre kadar Amerika’ya gitti ve orada yabancı dilini güzelcene geliştirmiştir.

Türkiye’ye dönüşünü Yabancı dili iyice öğrendikten sonra yapmış ve Türkiye’de Yeditepe Üniversitesinde Yüksek Lisansını yapmıştır.Üniversite’ye yeni başladığı sene reklam filmlerinde oynayarak oyunculuğa merak salmıştır.1999 tarihinde oyuncu arkadaşınla beraber Cips reklamı seçmelerine gitmiş ve onu beklediği sırada bir isim seçmelere onun katılmasını istemiş ve oda seçmelere katılarak kazanmıştır.

Bütün Çocuklarım adındaki ilk profesyonel olarak oynamış olduğu dizinin ardından dizi oyuncusu olmuştur.2011 tarihinde Adını Feriha Koydum dizisinde Kaptan Levent Karakteri ile genç kızları büyülemiştir.2014 tarihinde Güllerin Savaşı adındaki dizide en son olarak rol almıştır.

baris-kilic-1

Barış Kılıç Evlimidir? 2007 tarihinde evlenmiştir ve 2 tane çocuğu bulunmaktadır.

Barış Kılıç Oynadığı Diziler

2014 – Güllerin Savaşı (Ömer)
2012 – Merhaba Hayat (Burak)
2011 – 2012 – Adını Feriha Koydum (Levent)
2013 – Lale Devri 4. Sezon
2009 – Sakarya Fırat (Berat )
2009 – Aynadaki Düşman (Kaan Candemir)
2007 – Vazgeç Gönlüm (Mert)
2007 – Leylan (Yaman)
2004 – Bütün Çocuklarım (Aybars)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın