Barış Kılıç Kimdir Biyografisi Boyu Kaç?

Barış Kılıç Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Oyunculuğa daha erken yaşlarda reklam filmlerinle başlamış ve ilk dizi deneyimi 2004’de Bütün Çocuklarım adındaki dizi ile gerçekleştirmiş yakışıklı isim Barış Kılıç kimdir kaç yaşında nerelidir? boyu kaç evli mi?

Barış Kılıç Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Barış Kılıç 21 Şubat 1978’de Malatya’nın Erguvan ilçesinde dünyaya gelmiştir.5 yaşına kadar Malatya’da yaşamış sonra ailesinle beraber İstanbul’a gitmişlerdir.1 kendinden küçük kız kardeşi birde kendinden büyük ablası olan oyuncunun boyu 1.83’dür.Liseyi Okmeydanı Anadolu Lisesi’nde bitirmiş ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesini kazanmıştır.Üniversiteyide bitirdikten sonra Dil dersi almak amacı ile bir süre kadar Amerika’ya gitti ve orada yabancı dilini güzelcene geliştirmiştir.

Türkiye’ye dönüşünü Yabancı dili iyice öğrendikten sonra yapmış ve Türkiye’de Yeditepe Üniversitesinde Yüksek Lisansını yapmıştır.Üniversite’ye yeni başladığı sene reklam filmlerinde oynayarak oyunculuğa merak salmıştır.1999 tarihinde oyuncu arkadaşınla beraber Cips reklamı seçmelerine gitmiş ve onu beklediği sırada bir isim seçmelere onun katılmasını istemiş ve oda seçmelere katılarak kazanmıştır.

Bütün Çocuklarım adındaki ilk profesyonel olarak oynamış olduğu dizinin ardından dizi oyuncusu olmuştur.2011 tarihinde Adını Feriha Koydum dizisinde Kaptan Levent Karakteri ile genç kızları büyülemiştir.2019 tarihinde Yasak Elma adındaki diziye sonradan dahil olmuştur.

visum china
visum china

baris-kilic-1

Barış Kılıç Evlimidir? 2007 tarihinde evlenmiştir ve 2 tane çocuğu bulunmaktadır.

Barış Kılıç Oynadığı Diziler

2019 – Yasak Elma (Kaya)
2016 – Oyunbozan
2014 – Güllerin Savaşı (Ömer)
2012 – Merhaba Hayat (Burak)
2011 – 2012 – Adını Feriha Koydum (Levent)
2013 – Lale Devri 4. Sezon
2009 – Sakarya Fırat (Berat )
2009 – Aynadaki Düşman (Kaan Candemir)
2007 – Vazgeç Gönlüm (Mert)
2007 – Leylan (Yaman)
2004 – Bütün Çocuklarım (Aybars)

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir