Barış Muslu kimdir, nereli, Barış Muslu kaç yaşında, Barış Muslu ne mezunu, mesleği nedir, ne iş yapıyor?

Barış Muslu Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Ne Mezunu?

Beyin Dedektifi programı ile ekranlara gelen Barış Muslu’nun biyografisi sizlerle. Peki Barış Muslu kimdir, nereli, Barış Muslu kaç yaşında, Barış Muslu ne mezunu, mesleği nedir, ne iş yapıyor? İşte Barış Muslu hakkında detaylar.

Barış Muslu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Barış Muslu 1975 yılında dünyaya geldi. Ortaokulu Tarsus Amerikan Koleji’nde tamamlamıştır. Lise eğitimini yarıda bırakıp ABD’ye gitmiştir. Amerika’da tamamladığı lise eğitiminden sonra Michigan Tech Üniversitesinde mühendislik bölümünü bitirmiştir. Barış Muslu ABD’de geçirdiği başarılı eğitim yıllarından sonra Türkiye’ye dönmüş ve eğitimini Koç Üniversitesi’nde İşletme alanında yüksek lisans yapmıştır.

ABD’de geçirdiği süreç içinde kişisel gelişim ve psikoterapiye merak almış ve NPL (Nörolinguistik Programlama) eğitimi almıştır. 1994 yılında aldığı bu eğitimle beynin işleyişi üzerine farklı araştırmalar yapmıştır. Araştırmaları sonucunda bu işleyişin beden ve ruh sağlığı üzerindeki etkilerine yoğunlaşmıştır. Hayatının dönüm noktasını yaşayan Muslu, beyin ve bilinçaltı üzerine Yaptığı çalışmalarla yeni bir terapi yöntemi çıkarmıştır. Bu yöntemin adı, NeuroFormat’tır. Ortaya çıkardığı bu yöntem ile çeşitli metotları harmanlayarak bilinçaltını şekillendirmeye yönelik çalışmalar yapmıştır.

Barış Muslu TV100 kanalında Beyin Dedektifi ile ekranlara gelmektedir.

Barış Muslu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir