Barış Özbek Kimdir Nereli Evli mi?

Barış Özbek Kimdir Nereli Evli mi?

Uzunca bir süre sakatlık geçirmiş en son Kayserispor takımında şampiyonluk yaşamış Yakışıklı futbolcu Barış Özbek kimdir nereli evli midir?

Barış Özbek Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Barış Özbek 14 Eylül 1986 senesinde Almanya’da doğdu.Futbolla tanışması genç yaşlarda olmuştur.2002 senesinde Blau Gelb Schwerin takımının alt yapısına girdi.Bu takımdan sonra birçok Alman takımında oynadı fakat en fazla yer almış olduğu parladığı takım 2003 senesindeki Rot Weiss Essen takımı olmuştur.Boyu 1.80’dir.

2003 ile 2005 tarihlerinde forma giymiş olduğu Almanya ikinci lig takımı Rot Weiss Essen’in A takımına geçiş yaptı.2005-2006 sezonu ile beraber profesyonel olarak futbol oynayan futbolcu bu takımda 38 kez takımınla beraber sahaya çıkmış ve 1 defa gol kaydetmiştir.Özellikle ataklara desteği ve hızlı futbolcuğunla zamanla dikkat çekmiştir.Burada oynadığı sırada Galatasaray’da teknik direktörlük yapan Feldkamp Barış’ı beğenerek takımda görmek istediğini Galatasaray yöneticilerine iletir.

2007-2008 sezonu henüz başlamamışken Serkan Çalık ile beraber ikisi Galatasaray takımına transfer olurlar.Futbolcu hem Orta Saha’da hemde Defans’ta göz doldurdu ve Feldkamp sonrası Galatasaray başına geçen teknik direktöründe vazgeçilmez oyuncuları arasına girdi.Aynı yıl içersinde 21 Yaş Altı Alman Milli takımının kadrosuna girme başarısı göstermiştir.

baris-ozbek-biyografi

Galatasaray takımında oynarken hem Şampiyonluk hemde Süper Kupa kazanan ekipte oynadı.Galatasaray’dan sonra Trabzonspor ve Kayserispor takımları ile futbol yaşantısına devam etmektedir.Halen 2015 sezonu PTT 1. Lig Şampiyonu olup Süper Lige çıkan kadroda ismi bulunmaktadır.

Barış Özbek Evli mi? Ünlü Futbolcu Güzel Sunucu Minecan Beyazadam ile evlidir.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın