Başak Atıcı Kimdir Hayatı Biyografisi

Başak Atıcı Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Arka Sokaklar dizisine 10. sezonla beraber dahil olan ve bir çok kişinin gerçek adını merak etmiş olduğu ve dizide Hande karakterini canlandıran güzel oyuncu Başak Atıcı kimdir? yazımızda güzel ismin en geniş bir biçimde özgeçmişini okuyabileceksiniz.

Başak Atıcı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Hayatı

Güzelliğinle dikkat çeken oyuncu Başak Atıcı, 19.04.1994 senesinde hayata gözlerini İstanbul ilimizde açmış olan bir isimdir.Yaşamını İstanbul’da devam ettiren oyuncu, okul yaşantısına da İstanbul’da başlamış ve eğitim hayatının tamamını burada bitirmiştir.Güzel isim başarılı bir ortaöğretim hayatından sonra İstanbul Bilgi Üniversitesini kazanmış ve buradan mezun olmuştur.Boyu 1.72 cm’dir.

Oyunculuk yapmaya başlamadan önce modellik ve mankenlik yapmış olan isim ilk oyunculuğa Arka Sokaklar isimli ekranların en uzun süren dizisinle başlamıştır.Diziye 10. sezondan itibaren giriş yapmış olan isim halen dizide Polis rolü ile beraber yer almaktadır.Diziye başladığı ilk günden itibaren çok olumlu tepkiler alan isim İnternette’de sıkça Arka Sokaklar Hande kimdir? gerçek adı ne? gibi sorularla aranmaktadır.

visum china
visum china

Elidor tarafından düzenlenmiş olan uygulamaya katılmasınla beraber seçilmiş olan güzel isim Dünyaca Ünlü kişilerle beraber kırmızı halıda yürümeyi kazanmış bir isimdir.Yapılan seçimlerde 5 binden fazla kişi arasından seçilmiş 5 kişiden biri olmuştur.

Başak Atıcı hakkında açmış olduğumuz bu yazımızda sona gelmiş bulunmaktayız.Güzel oyuncu ilerleyen zamanlarda yeni projelerde yer alırsa konumuzu güncelleyerek konuya devam edeceğiz.Şimdilik bizden bu kadar.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.