Başak Boztepe Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

Başak Boztepe Kimdir?

Daha çok reklam projelerinde izlemiş olduğumuz ve bir dönem modellikte yapmış güzel isim Başak Boztepe kimdir? oyunculuğa tüm hızıyla devam eden ünlü ismin detaylı bilgileri makalemizde bulunmaktadır.

Başak Boztepe Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

17 Haziran 1977 yılında İstanbul’da doğan Başak Boztepe, 16 yaşından itibaren kayıt olduğu ajans vasıtasıyla çok sayıda reklamda rol almıştır.Kariyerini oyunculuk, sunuculuk ve modellik yaparak uzun süre devam ettirmiş olan isim, genellikle oynadığı reklam ve katılmış olduğu programlardaki tasarımla ilgili bilgileriyle ön plana çıkmıştır.

Eğitiminin lise ayağını Saint Benoit Fransız lisesinde tamamlamış olan isim ardından ise Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde eğitim görmüş ve Medya ile İletişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur.Üniversite sonrası şansını medya sektöründe değerlendirmiş olan [saritext]Başak Boztepe[/saritext], almış olduğu eğitiminde katkısıyla beraber başarılı işler yapmıştır.

Geçmiş yıllarda Modellik yapmasıyla birlikte, modayı da takip etmeye başlayan isim, insanların kendisine yakışan şekilde giyinmesi gerektiğini düşünüyor.Sosyal Medyayı’da yakından takip eden güzel isim, takipçilerinden sürekli olarak olumlu mesajlar alıyor.

Seyahat etmekten de büyük keyif alan ünlü isim, çocukları ve eşiyle birlikte sürekli yeni yerler görmekten ve orada yaşamaktan mutluluk duyuyor.Kimdirkim.com Ölene kadar her zaman dolu dolu gezerek yaşamayı isteyen güzel isim en son olarak ise eşi ve çocuklarıyla Fas ve İtalya’ya gitmiştir.

Güzel bir fiziğe sahip olmak için bol bol yürüyüş yaptığını belirten güzel isim, yazın ise genellikle Pilates yapmayı tercih ediyor.Son olarak Sinpaş 45. Yıl reklamında kendisi oynamıştır.

Ünlü isim evlidir ve 2 tane çocuğu vardır.Eşinin ismi Burak Gorbon’dur.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir