Başak Güröz Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Başak Güröz Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Önemli firmalara ait reklam projelerinde yer almasından sonra oyunculuğunu dizilerle beraber sürdüren sempatik genç güzellerden biri olan oyuncu Başak Güröz kimdir kaç yaşında boyu kaç?
hayatı hakkında en net özgeçmişi.

Başak Güröz Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Başak Güröz 1991 senesinde Antalya ilimizde hayata gözlerini açmış bir isimdir.Oyuncu, eğitimi sırasında oyunculuğa karşı adım atmaya başlamış ve bazı reklamlarda rol almıştır.Ünlü oyuncu görsel olarakta son derece güzel bir kişidir.Boyu 1.68’dir.

Oyunculukla ilgili eğitimlerini bir çok yerde almış olan genç oyuncu Akademi 35 Buçuk’ta ilk eğitiminin ardından Konservatuar’a yazılarak Tiyatro bölümünü okumuştur.Oyunculukta bir başka dersi ise Kamera Önü oyunculuğu dersi alarak sonlandırmıştır.

Çok yeteneği olan oyuncu Gitar çalabilmektedir.Ayrıca sporada çok meraklıdır ve Tenis ile beraber bir takım danslar yapabilmektedir.Bu dansların başında Latin Dansları gelmektedir.Ayrıca zamanının olduğu vakitlerde Jimnastiklede ilgilenmektedir.

visum china
visum china

Oyuncunun oynamış olduğu reklamlar Panda reklamı, Vatan Bilgisayar reklamı ve Lcw reklamıdır.Bütün reklamların gösterimi 2015’dir.

2016’da Kanıt Ateş Üstünde dizisinde rol almış güzel isim bu diziye başlamadan önce bir takım tiyatro oyunlarında roller almıştır.Oynadığı tiyatrolar Kuvayi Milliye Kadınları, Aşk Grevi oyunlarıdır.

basak-guroz-biyografi

Kanıt Ateş Üstünde Asya Kimdir Rolü Ne?

Başak Güröz dizide Asya karakteri ile ekrana gelmiştir.Dizideki rolü polistir.Babasıda tıpkı kendisi gibi aynı mesleği yapmış şehit düşmüş bir polis memurudur.Babasını kaybetmesinin ardından hayatın tüm yükü kendisindendir.Hiç bir şeye tavizi olmayan bir polis olarak rol almıştır.

İlk ciddi oyunculuk sınavını bu dizi ile gerçekleştiren oyuncu ilerleyen tarihlerde bakalım hangi dizilerle karşımızda olacak? bekleyip göreceğiz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir