Batuhan Begimgil Kimdir Biyografisi

Batuhan Begimgil Kimdir?

En son olarak Fox Tv televizyonun final yapmış dizisi olan Rüzgarın Kalbi adındaki dizide görmüş olduğumuz, 2013’den beri profesyonel bir şekilde oyunculuk yapmaya başlamış yakışıklı bir isim Batuhan Begimgil Kimdir? ayrıntılarınla oyuncunun özgeçmişini bu yazımızda ele aldık.

Batuhan Begimgil Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oyuncu Batuhan Begimgil, 04.09.1991’li hayatını İstanbul’da sürdürmekte olan ve aynı zamanda İstanbullu olan bir kişidir.Başka kardeşi bulunmayan oyuncunun babası Mühendistir.Kendiside babasının yolundan gitmiş ve bu yönde eğitim alarak İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirmiştir.Boyu 1.82 cm’dir.Ünlü isim oyunculuğa başlamadan önce tiyatro kurslarına yazılmıştır.

Küçük yaşlarda oyunculuğa karşı büyük bir merak içinde olup, okulların tatil olduğu zamanlarda çocuk tiyatrolarına gitmiştir.Burada bazı roller almaya başlayarak çocuk yaştayken tiyatrolarda oynamıştır.Bu tiyatro ve oyunculuk hevesi üzerine eğitiminin bir bölümünüde tiyatro üzerine alma karar vermiştir.Bu zaman dilimine kadar fazla dizilerde görmediğimiz oyuncu toplam 3 dizi ve 1 filmde oynamıştır.

İlk olarak Elde Var Hayat adındaki dizide gözükmeye başlayan oyuncu bu diziden sonra ise Medcezir dizisinde rol almıştır.2 sezon boyunca bu dizide rol alan oyuncu aynı zamanda çıkışınıda bu diziye borçludur.Kariyerinde önemli bir adım atmış olduğu bu diziden sonra Nadide Hayat adındaki filmde oynayan oyuncu son olarak ise Rüzgarın Kalbi dizisinde oynamıştır.

Batuhan Begimgil Oynadığı Diziler ve Filmler

– Elde Var Hayat
– Medcezir
– Nadide Hayat (Film)
– Rüzgarın Kalbi

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir