Begüm Topçu Kimdir Biyografisi

Begüm Topçu Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Deniz Yıldızı Banu olarak tanıdığımız ve son olarak da Acemi Anneler dizisinin Sevda’sı olarak gördüğümüz oyuncu Begüm Topçu kimdir, nereli, kaç yaşında gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Begüm Topçu Kimdir, Biyografisi, Hayatı, Nereli, Kaç Yaşında?

Begüm Topçu’nun yaşını merak ediyorsanız Begüm Topçu’nun doğum tarihi 3 Haziran 1985 yılıdır. Begüm Topçu’nun doğum yeri Ankara ilidir. 2 kardeş olan güzel oyuncunun 1 tane abisi vardır. Ankara’da bulunan Seyranbağları Süper Lisesi’ni bitirmiştir. 2003 senesinde liseyi bitirdikten sonra hiç vakit atlamadan Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarına girmiştir ve 2007 senesinde mezun olmuştur.

Begüm Topçu Boyu Kilosu

Begüm Topçu’nun boyu kilosu 1.58 boyunda ve 45 kilodur.

Begüm Topçu Burcu

Begüm Topçu’nun burcu ise İkizler’dir.

Begüm Topçu Evli mi?

Begüm Topçu evli ve Cantuğ Turay ile 2014 senesinde evlenmiştir. Güzel oyuncu balayı için Antalya’ya gitmiştir. Begüm Topçu’nun 2017 yılında Meral Masal adında bebekleri dünyaya gelmiştir.

Begüm Topçu Kimdir, Biyografisi, Hayatı, Nereli, Kaç Yaşında?

Begüm Topçu Kariyeri

Dizilerde oynadığı süre boyunca birçok yeni dizilerden teklifler aldığını fakat gelen her teklifi değerlendirme yaparken seçici olduğunu açıklamıştır. Türk Sinemasının en önemli oyuncularından biri olmak ise onun en büyük arzusudur.

Begüm Topçu’nun kariyerinde sunuculuk, seslendirme ve oyunculuk çalışmalarında bulunmuştur. Onu ilk dizi deneyimini Kınacılar Konağı’nda yaşadı. Daha sonra onu Deniz Yıldızı dizisinde Banu olarak tanıdık. Aşkların En Güzeli dizisinde yer aldı. Son olarak Acemi Anneler dizisinde Sevda olarak ekranlara gelmektedir.

Begüm Topçu Oynadığı Diziler

  • Kınacılar Konağı – 2008
  • Deniz Yıldızı – 2009-2015
  • Aşkların En Güzeli – 2015
  • Acemi Anneler – 2020

Begüm Topçu Instagram Hesabı

Begüm Topçu’nun Instagram adı ise begumtopcu85 ve 2021 Şubat ayı itibari ile 76 bin takipçisi bulunmaktadır.

Begüm Topçu Youtube Hesabı

Begüm Topçu Youtube kanalının adı Masal Tadında ve içerikler paylaşmaktadır.

begum-topcu-biyografiBegüm Topçu ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

2 Yorum Bırak

  1. Ben sizi merak ediyorum halen evlimisiniz neler yapiyorsunuz neden baska projede goremiyoruz sizi oyunculugunuz harikaydi esinizde hayraninizim sizin…

  2. bu diziyi ailece çok severek izliyorduk deniz yıldızını keşke yayından kaldırmasalardı ayrıca sizi de çok sevmiştik ,sizinle aynı gün doğmuşuz ben de 3 haziran doğumluyum.Sevgiler….şimdi neler yapıyorsunuz acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.