Begüm Topçu Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Begüm Topçu Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Deniz Yıldızı isimli dizi son senelerin en fazla beğenilen dizileri arasında gösteriliyor.Bizler bu yazımızda sizlere Deniz Yıldızı Banu karakteri ile başrolde oynamış ünlü Oyuncu Begüm Topçu kimdir nereli kaç yaşında? gibi en çok sorulan soruların cevabı konusunda sizleri bilgilendireceğiz.

Begüm Topçu Kimdir Biyografisi

Begüm Topçu, 3 Haziran 1985 tarihinde Başkent’te doğmuştur.2 kardeş olan güzel oyuncunun 1 tane abisi vardır.Ankara’da bulunan Seyrenbağlar Süper lisesini bitirmiştir.2003 senesinde liseyi bitirdikten sonra hiç vakit atlamadan Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarına girmiştir.2007 senesinde bu Üniversiteyide bitirerek mezun olmuştur.

Boyu 1.58 cm kilosu ise 45-46 arasındadır.Dizilerde oynadığı süre boyunca birçok yeni dizilerden teklifler aldığını fakat gelen her teklifi değerlendirme yaparken seçici olduğunu açıklamıştır.Türk Sinemasının en önemli oyuncularından biri olmak ise onun en büyük arzusu.

begum-topcu-biyografi

3 Yıldır sevgilisi olan Cantuğ Turay ile 2014 senesinde evlenen Güzel oyuncu Balayı için Antalya’ya gitmiştir.Düğünlerine birçok oyuncu arkadaşı katılmıştır.Çiftin 2017 tarihinde bir kız çocukları dünyaya gelmiştir.Çift o tarihte yapmış oldukları İnstagram paylaşımıyla ne kadar mutlu olduklarını göstermiştir.Paylaşımı bir çok kişi beğenmiştir.

Hoş geldin isimli Çocuk programında sunuculuk, Er Meydanı Programı, Kınacılar Konağı isimli dizi ve son olarak Deniz Yıldızı dizisinde oynamıştır.

Begüm Topçu Kimdir Nereli Kaç Yaşında? için Yorumlar (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Ben sizi merak ediyorum halen evlimisiniz neler yapiyorsunuz neden baska projede goremiyoruz sizi oyunculugunuz harikaydi esinizde hayraninizim sizin…

  2. bu diziyi ailece çok severek izliyorduk deniz yıldızını keşke yayından kaldırmasalardı ayrıca sizi de çok sevmiştik ,sizinle aynı gün doğmuşuz ben de 3 haziran doğumluyum.Sevgiler….şimdi neler yapıyorsunuz acaba?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın