Belgin Alptekin Kimdir Hayatı Biyografisi

Belgin Alptekin Kimdir?

Oynamış olduğu reklamlar ve dizilerle kısa bir süre içerisinde kendini ispatlamış ve oyunculukta yoluna tüm hızıyla devam eden ünlü isim Belgin Alptekin kimdir? sorunun cevabını en açıklayıcı bir biçimde yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

Belgin Alptekin Kimdir Kaç Yaşında Boyu Hayatı

Oyuncu Belgin Alptekin İstanbullu olan 1988 senesinde hayata gelmiş olan bir ünlüdür.Lise tamamlanmasının ardından Güzel Sanatlar Fakültesine yazılmış ve burayı iyi bir şekilde bitirmiştir.Ardından ise bazı projelerde yer almaya başlayarak oyunculukta güzel adımlar atmıştır.Boyu 1.68 cm olan oyuncunun kilosu ise 52-53 civarındadır.

2012 tarihinde en fazla içilen içeceklerden biri olan Coca Cola’nın reklamında rol alan isim bu sayede oyunculuğa başlamıştır.İlk olarak yer aldığı bu reklam projesinin ardından 2013 senesinde Aşkın Bedeli adındaki dizide rol almış ve 3 sezon buda rol alarak kariyerinin başlangıçlarında önemli bir grafik çizmiştir.Başrol oyuncusu olarak bu dizide oynayan isim ardından ise 2014 senesinde Dondurma reklamında oynamıştır.

Dizi ile reklamların ardından 2014 senesinde ilk kez bir filmde rol alan oyuncu Karışık Kaset isimli filmde oynamıştır.Oyuncunun bu zamana kadar ki projeleri arasında tek film projesi olması nedeniyle bu film kendisi açısındanda önemlidir.

En son olarak ise Fox Tv’nin günlük dizilerinden biri olan Komşular adındaki dizide rol alan oyuncu bu dizide oynayarak oyunculuğunu devam ettirmektedir.

Belgin Alptekin Oynadığı Diziler ve Filmler Nelerdir?

2013 – Aşkın Bedeli
2015 – Karışık Kaset (Film)
2017 – Komşular

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.