Şarkıcı Bendeniz kimdir, nereli, Şarkıcı Bendeniz kaç yaşında, Şarkıcı Bendeniz gerçek adı nedir?

Şarkıcı Bendeniz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Gerçek Adı Nedir?

Kanal D’nin sevilen müzik programı Şarkılar Bizi Söyler’in bu hafta konuklarından biri şarkıcı Bendeniz. Bu yazımızda Bendeniz’e dair bilgileri derledik. Peki Şarkıcı Bendeniz kimdir, nereli, Şarkıcı Bendeniz kaç yaşında, Şarkıcı Bendeniz gerçek adı nedir? İşte Şarkıcı Bendeniz hakkında detaylar.

Şarkıcı Bendeniz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Bendeniz’in gerçek adı Deniz Çelik’tir. Bendeniz 25 Temmuz 1973 tarihinde Zürih’te dünyaya gelmiştir. Aslen Konyalı’dır. Erenköy Kız Lisesi’nden mezun olmuştur. Lise öğreniminin ardından yükseköğrenim için doğduğu ülke İsviçre’ye gitti. Büro işleri alanında bir meslek yüksek okulunda öğrenimine devam etti.

Türkiye’ye döndüğünde bir süre Türkiye’nin ilk kadın futbol takımı Dostlukspor’da oynadı. Bir arkadaşının doğum gününde bir şarkı söylemiştir. Söylediği parça sayesinde Raks Müzik yetkilileri tarafından keşfedilmiştir. 1993 yılında Neslihan Yargıcı tarafından oluşturulan “Abajur Kız” imajı ile ilk albümünü çıkararak müzik dünyasına adımını atmıştır.

Bendeniz hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.