Bengi İdil Uras Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Bengi İdil Uras Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Küçüklük dönemini atlattıktan sonra Oyunculuk konusunda kendini genç yaşta göstermiş ve önce diziler sonra filmlerde oynayan oyuncu Bengi İdil Uras kimdir kaç yaşında nereli? boyu kaç?

Bengi İdil Uras Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Bengi İdil Uras Kış mevsiminin ilk ayı olan Aralık ayının 16’sının 1989 tarihinde dünyaya gelmiştir.Kendisi İstanbullu olan oyuncu 6 yaşında olduğunda bayanların en sevdiği sporlardan olan Bale’ye yazılmıştır.Bale kursu sırasında bilmediği bir şekilde Tiyatro Oyununun çalışmalarına giriş yapar ve burada oyuncu olmaya karar verir.

Ünlü Oyuncu 1.80 boya ve 58-59 kilo aralığına sahiptir.Çok güzel fiziğe sahip olması nedeniyle beğenilen biridir.Oyunculukla ilgilenmesinin ardından Eğitim yaşamını aksatmamış Oyuncu Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro bölümünü bitirmiştir.

Fox tv televizyonunda yayınlanmış Lise defteri dizisinle oyunculuğa başladı.Ardından sıçrama yapmış olduğu dizi ise Babam Sınıfta Kaldı adındaki dizi olmuştur.Babam Sınıfta Kaldı Buse ismini oynamıştır.Reklam ile tiyatro oyunları diziler dışında oynamış olduğu alanlardır.

bengi-idil-uras-biyografi

Bengi İdil Uras Oynadığı Diziler ile Filmleri

Ne Münasebet
Karaman’ın Koyunu
Boynu bükükler
Yabancı Gelin
Babam Sınıfta Kaldı
İhanet
Kız Kaçıran
Unutma Beni
Lise Defteri

Fenerbahçe’li olan Güzel isim Maçlarını zaman buldukça takip ederek takımına destek vermektedir.Hobilerinde en dikkat çekenleri seyahat etmeyi seviyor olması, bol bol yazı yazmak en çok sevdikleridir.Ünlü oyuncunun sevgilisi vardır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın