Beran Özel Kimdir?

Beran Özel Kimdir?

Kimse Bilmez isimli dizi ile beraber ilk oyunculuk kariyerine başlayan ve ekranlarda ilerleyen zamanlarda daha fazla göreceğimizi umduğumuz güzel oyuncu Beran Özel kimdir? nereli, kaç yaşında, boyu ve kilosu nedir? bütün yanıtları makalemiz içinde sizlerle.

Beran Özel Biyografisi

1994 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Beran Özel, 1.66 boyunda, 53 kilo ve kahverengi gözlü bir oyuncudur.Memleketi olan İstanbul’da eğitimin yaşantısına başlamış ve okul yıllarınla birlikte tiyatrolar içerisinde yer almaya başlamıştır.Üniversite yılları tiyatro konusunda profesyonel destek aldığı ilk yıllar olmuştur.

İlk olarak bazı tiyatro oyunlarında rol alan isim, 2019 tarihinde ise ilk ekran önü deneyimini yaşamış ve “Kimse Bilmez” adındaki dizide yer alarak Ezgi karakterine hayat vermiştir.Dizi ile beraber biyografiside merak edilmeye başlanmıştır.

Sosyal medya olarak Instagram kullanmayı tercih eden oyuncu, bakalım gelecek zamanda hangi projeler içerisinde yer alacak?

Rol Aldığı Diziler

2019 – Kimse Bilmez(Ezgi)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın