Beren Gökyıldız Kimdir?

Beren Gökyıldız Kimdir?

Çocuk oyuncular arasında son senelerde en fazla yükselişi gerçekleştirmiş hem reklam filmlerinde hemde dizilerde yer alarak küçük yaşına rağmen çok iyi işler yapmayı başarmış oyuncu Beren Gökyıldız kimdir kaç yaşında? küçük oyuncu hakkında en güncel ve en geniş biyografi.

Beren Gökyıldız Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Beren Gökyıldız yazımızı yazdığımız senenin 2016 olmasından dolayı 7 yaşında olan 2009’lu bir oyuncudur.Ailesinin tek çocuğu olan küçük oyuncunun kardeşi olarak gördüğü bir tane kuzeni bulunmaktadır.Yeni ilköğretime başlamış olan isim geçen sene ise anaokuluna gitmiştir.

Oyunculuk konusunda herhangi bir eğitim almamış olan minik isim annesinin vermiş olduğu derslerle beraber gayet iyi bir oyunculuk yapmaktadır.Ajansa kayıtlı olan oyuncu geçmiş zamanlarda 1-2 tane reklam filminde oynamıştır.Reklam filmi sonrası ilk dizisi olan Kocamın Ailesi isimli dizi için çağrılmış ve teklifi kabül ederek bu dizide 2 sezon boyunca oynamıştır.Oyunculuk yapmaktan çok mutlu olduğunu söyleyen çocuk oyuncu setlerde diğer oyuncu abi ve ablalarının ona çok yardımcı olduğunuda belirtiyor.

En çok annesinle beraber evde oturduğu zaman televizyon izlemekten ve oyun oynamaktan hoşlanan oyuncu 2016’da bir sinema filminde de rol almıştır.

Babasının mesleği Makine mühendisliği olan oyuncunun annesinin mesleği ise İnsan Kaynakları üzerinedir.Annesi küçük oyuncu daha 3 yaşındayken mesleğini bırakmıştır.Ankara’da yaşamalarına rağmen İstanbul’a taşınmışlardır bunun nedeni oyuncunun dizi çekimleridir.

beren-gokyildiz-biyografi

Beren Gökyıldız Oynadığı Diziler ve Filmler

2014 – Kocamın Ailesi
2016 – Boşu Bir Yerde (Film)
2016 – AnneBeren Gökyıldız Kimdir? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın