Beren Saat Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Beren Saat Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Çok sayıda önemli dizide başrol oynamış ve o dönemlerin en sık aranılan oyuncularından biri olmayı başararak büyük bir yükseliş elde etmiş, Türkiye’nin en iyi oyuncuları arasında bulunan oyuncu Beren Saat kimdir kaç yaşında boyu kaç? işte bu sorunun yanıtları büyük bir titizlikle hazırlanan makalemizde.

Beren Saat Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Biyografisi

Dizi ve Sinemaların en iyi oyuncuları arasında gösterilen Beren Saat 26.02.1984 senesinde hayata gözlerini açan bir isimdir.Ankaralı olan ismin bir tane abisi bulunmaktadır.Eğitimini Ankara’da tamamlamış olan isim en son olarak Başkent Üniversitesi’nde okumuş ve İşletme bölümünü bitirmiştir.Ünlü isim Üniversite zamanlarında katılmış olduğu programla beraber kendini göstermiş ve o programın ardından iyi bir oyuncu olmuştur.Boyu 1.67 cm’dir.

Beren Saat Türkiye’nin Yıldızları adındaki programla hayatı değişen ünlülerden biridir.Bu programın neticesinde 2. olmayı başarmış olan isim yarışmanın ardından ise oyunculuk yapmaya başlamıştır.İlk olarak Aşkımızda Ölüm Var adındaki dizi ile gözüken isim ardından ise Aşka Sürgün dizisinde rol almıştır.Yükselmesini Hatırla Sevgili adındaki dizi sağlamış ve bu dizide 2 sezon rol almıştır.Dizide mükemmel bir oyunculuk sergileyen oyuncu 2008 senesinde ise ilk defa bir filmde rol almıştır.

En büyük çıkışını ise rol almış olduğu Aşk-ı Memnu dizisinle gerçekleştirmiş olan oyuncu bu dizide başrolde Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber oynamıştır.Bu dizi bir çok medyanın en fazla konuştuğu ve gösterdiği dizi olarak tarihe geçmiştir.Kısa süre önce tekrar bölümleri ekranlara gelmiş ve yine izleyiciler tekrar bölümleri olmasına rağmen diziye ilgi göstererek sanki ilk günkü gibi diziyi izlemişlerdir.

2010 senesinde reklamlarda da yer almaya başlayan oyuncu önce Rexona reklamı ardından ise Patos reklamında rol almıştır.Aynı yıl içerisinde yine çok ilgi çeken ve çok konuşulan dizilerden biri olan Fatmagül’ün Suçu Ne? adındaki dizide başrol oyuncusu olarak rol almış ve yine harika bir oyunculuğa imza atmıştır.

Yabancı dillerden İngilizce ile İspanyolcayı çok iyi konuşabilen oyuncu Beren Saat boş zamanlarını ise genellikle tenis oynayıp sinemaya giderek değerlendirmektedir.2015 senesinde Arçelik reklamları için tekrar kamera karşısına geçmiş olan oyuncu bu reklamda eşi ile beraber rol almıştır.

Beren Saat Oynadığı Diziler ve Filmler

2004 – Askimizda Olum Var
2005 – Aska Surgun
2006 – Hatırla Sevgili
2008 – Aşk-ı Memnu
2008 – Guz Sancısı (Film)
2009 – Gecenin Kanatları (Film)
2010 – Fatmagül’ün Suçu Ne?
2010 – Oyuncak Hikayesi 3 (Film)
2012 – Cesur (Film)
2013 – Benım Dunyam (Film)
2013 – İntikam
2014 – 9on (Film)
2015 – Milyonlar (Film)
2015 – Muhtesem Yuzyil Kosem
2016 – Kürk Mantolu Madonna (Film)
2017 – Arama (Film)

Beren Saat kimdir, kaç yaşında, boyu, hayatı gibi sıkça aranılmış soruların cevaplarının ardından konumuzu tamamlarken oyuncu ile ilgili düşüncelerinizi yazmayı unutmayın.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın