Berfin Nilsu Aktaş Kimdir?

Berfin Nilsu Aktaş Kimdir?

Geleceğin Starı isimli yarışma programınla birlikte dikkat çekmiş ve ardından da üst üste çok sayıda reklam yapımında rol almış güzel oyuncu Berfin Nilsu Aktaş hakkında derlediğimiz biyografi konumuzda.

Berfin Nilsu Aktaş Kimdir? Nereli, Yaşı, Boyu ve Kilosu

1998 tarihinde Ankara’da doğan Berfin Nilsu Aktaş, 1.69 metre boyunda, 51 kilo ve Yeşil gözlü olan bir oyuncudur.Maydonoz Ajansının oyuncuları arasında bulunan güzel isim kariyerine oynamış olduğu 2017 yılındaki Çetmen Mobilya reklamı ile başlamıştır.

Yetenek Evi Sanat Akademisinde bir müddet oyunculuk dersleri almış olan ünlü isim, 2018 yılında ise “Geleceğin Starı” yarışmasına katılmıştır.Bu yarışmada oyunculuk yeteneğini gösterme şansı bulmuş olan isim daha fazla kitleye ulaşmış ve oyunculuğunu herkese göstermiştir.

2019 yılınla beraber çok sayıda büyük firmanın reklamlarında yer verdiği güzel oyuncu, Pantene, Cornetto ve Turkcell Lifecell reklamında oynamıştır.kimdirkim com Jimnastik ve dans ile ilgilenen ünlü oyuncu ayrıca şarkı söylemeyi ve çizim yapmayı da çok sevmektedir.

Güzel oyuncunun ilk olarak oynadığı dizi ise “Kuzey Yıldızı” isimli dizidir.Bu dizide canlandırdığı karakter ise Gökçe karakteri olmuştur.

Oynamış Olduğu Reklamlar Nelerdir?

2019 – Türkcell Lifecell
2019 – Cornetto Romantik
2019 – Pantene
2018 – Fuse Tea
2017 – Çetmen Mobilya

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın