Berfu Güven Kimdir? Kaç Yaşında Boyu Kilosu Nedir?

Berfu Güven Kimdir?

Ntv’nin çok sayıda beğenilen programında sunuculuk yapmış güzel sunucu Berfu Güven kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu kaç? cevaplarının yanı sıra sizlere bu konumuzda güzel sunucunun hayatı ile ilgili hazırladığımız özgeçmişi sunacağız.

Berfu Güven Kimdir? Biyografisi

5 Haziran 1979 tarihinde Konya’da hayata gözlerini açan Berfu Güven, 1.69 metre boyunda, 58 kilo ve İkizler burcudur.Liseyi memleketi olan Konya’da bitirmiş olan güzel sunucu, akabinde ise Boğaziçi Üniversitesi Tercümanlık bölümünü kazanmış ve buradan mezun olmuştur.

Okul hayatından sonra hemen çalışmaya başlamış olan güzel isim, ilk olarak CNBC-e ekranlarında görev almış ve muhabirlik yapmaya başlamıştır.Türkiye’nin ilk açılan Ekonomi kanalı olan bu kanalda uzunca süre çalışmış olan isim ayrıca çeşitli röportajlarda da Tercümanlık yapmıştır.

Muhabirlik ile ilgili alanlarını zamanla genişleten Berfu Güven, başta ekonomi olmak üzere, spor, sanat ve kültür ile ilgili çok sayıda haberde yer aldı.kimdirkim.com 2004 yılınla birlikte muhabirlik görevini bırakarak sunuculuk yapmaya başladı ve ilk olarak “Piyasa Ekranı” isimli programı sundu.Bu programın ardından ise bir süre CNBC-e ekranlarında “Business Turkey” isimli programda sunuculuk yaptı.

visum china
visum china

CNBC-e televizyonundan sonra yoluna Ntv kanalı ile devam eden güzel sunucu, burada “Geri Sayım” isimli programı sunmuştur.Bu programdan sonra ise sırasıyla “Arka Koltuk“, “Benim Şehrim” ve “Kısa ve Net” isimli programların sunuculuğunu üstlenmiştir.

Halen günümüzde Ntv kanalında Ekonomi programları sunmaya devam eden güzel isim, evlidir ve 2 tane erkek çocuğu vardır.Eşinin ismi ise Gökhan Güven’dir.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir