Beril Pozam Kimdir?

Beril Pozam Kimdir?

2017 yılından itibaren oyunculuk mesleğinde ilerlemeye karar vererek bazı yapımlarda bulunmaya başlayan güzel oyuncu Beril Pozam hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Beril Pozam Kimdir? Kaç Yaşında Nereli Boyu Kaç?

1995 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Beril Pozam, 1.70 metre boyunda, 60 kilo ve kahverengi gözlü bir oyuncudur.Eğitimini Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamış olan ünlü isim, 2017 tarihinde rol aldığı AVM Sakini adındaki proje ile ilk olarak oyunculuk yapmaya başlamıştır.

2019 tarihinde Afili Aşk isimli dizide rol alarak ilk kez bir dizi deneyimi yaşamış olan ünlü isim, bu dizi de Nazmiye karakterini canlandırmıştır.kimdirkim com Yabancı diller içerisinde Almanca ve İngilizce’ye büyük oranda hakim olan güzel oyuncu, ayrıca Japon Kuklası, La Bonde, Kedi’nin Pençesi gibi tiyatro oyunlarında rol almıştır.

Hobileri arasında yüzme, voleybol, yoga ve masa tenisi olan güzel isim, koyu bir Beşiktaş taraftarıdır.Ünlü oyuncu ilerleyen yıllarda adından daha fazla söz ettireceğe benziyor.

Beril Pozam Oynadığı Diziler

2017 – Avm Sakini
2019 – Afili Aşk (Nazmiye)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın