Berk Ali Çatal kimdir, nereli, Berk Ali Çatal kaç yaşında, Berk Ali Çatal boyu, kilosu kaç, Berk Ali Çatal rol aldığı dizi ve filmler neler?

Berk Ali Çatal Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Kardeşlerim dizisinde Tolga’yı oynayan Berk Ali Çatal kimdir, nereli, Berk Ali Çatal kaç yaşında, Berk Ali Çatal boyu, kilosu kaç, Berk Ali Çatal rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Berk Ali Çatal hakkında detaylar.

Berk Ali Çatal Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Berk Ali Çatal 4 Mart 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde temel oyunculuk eğitimi aldı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Berk Ali Çatal Boyu Kaç?

Berk Ali Çatal 1.84 boyundadır.

Berk Ali Çatal Kaç Kilo?

Berk Ali Çatal 72 kilodur.

Berk Ali Çatal Burcu Nedir?

Berk Ali Çatal Balık burcudur.

Berk Ali Çatal Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2021-2022 Kardeşlerim
  • 2020 – Kırmızı Oda
  • 2020 – Çukur
  • 2018 – Vatanım Sensin
  • 2017 – Söz
  • 2017 – Muhteşem Yüzyıl: Kösem
  • 2016 – Güneşin Kızları

Berk Ali Çatal hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.