Berk Atan Kimdir Biyografisi

Berk Atan Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Güneşin Kızları adlı dizinin yakışıklı oyuncularından biri olarak dikkat çekmiş ve o dizinin ardından bir anda çok sayıda diziden teklif almış yakışıklı ünlü erkeklerden Güneşin Kızları Savaş karakterini canlandırmış Berk Atan Kimdir kaç yaşında nereli?

Berk Atan Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Berk Atan 26 Eylül 1991 tarihinde İzmir’in Bornova ilçesinde doğmuştur.Anne tarafından Boşnak kökenlidir.Boyu 1.90’dır.Ortaokulu bitirdikten sonra lise öğrenimini Sıdıka Rodop lisesini bitirerek tamamladı.Liseyi okuduktan sonra Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Halkla ilişkiler bölümüne yazıldı.

Mahalle aralarındaki başarılı futbolculuğunla beraber futbolla çok ilgilenmeye başladı.17-18 yaşına geldiğinde İzmir’in köklü kulüplerinden Altay takımında kaleci oldu.Kalecilikte son derece başarılı olmasına rağmen model olmaya karar verip modelliğe geçti.

2011 tarihinde Best Model Of Turkey’e katıldı ve Geleceği parlak mankenlerden biri oldu.1 sene sonrasında 2012 tarihinde Best Model Of Turkey’e tekrar katıldı ve 1. oldu.Aynı senenin Aralık ayında dünya çapında yapılan yarışmaya katıldı ve buradada birincilik ünvanını kaptı.

berk-atan-gunesin-kizlari-savas

Çok koyu bir Galatasaraylı olan yakışıklı manken oyuncu Galatasaray maçlarını sürekli takip eden bir isim.Ünlü oyuncunun ayrıca Ares adında bir köpeği bulunmaktadır.Oyunculuk konusunda halen bir takım dersler almaya devam etmektedir.

Berk Atan İlk dizi oyunculuğunu Herşey Yolunda Merkez adındaki 2013 tarihinde yayınlanmış dizide sağlamıştır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

13 Yorum Bırak

 1. Bence Berk Atan diger adi ile turkish Leonardo di Caprio diyebilirim cok benziyor zamanla tipki kendisine yakisikligi ile cekici ile cok benzeyecektir evet aynen oyle hele su cennetin gözyaslari filmdeki imaji ile tam bi Leonardo…

 2. Berk abi senin buyuk bir hayraninim herkes gunesin kizlarindaki aliyi tutarken ben seni tutuyom. Seni insanlara ovuyom. Nazliyi birakmaaaa

 3. adana 19 mayıs mahallesi no23

  Berk abi senin gibi oyuncu yoktur helalsana kim tutar seni inşallah başarınındevamı gelir

 4. berk abi seni çok seviyoruz başarılarınında artmasını temenni ediyorum

 5. Çirkin İzmirli

  Saka maka biyana çok mükemmel bi dizi sabırsızlık la bekliyorummmmm pazartesiyi off hele hele selinle Ali hep hecandan öldürüyor beni savaş nazlıyla küss barışsın ya onunla üzüliyom

 6. Çirkin İzmirli

  Berk atan çok yakışıklı deilsin fazla havalara girme :)) bu seni öve öve anatan kızlara pek fazla inanma onlar ömründe kesin yakışıklı erkek görmemişler normal gör ama rolü ii başarılı sekilde yapiyon umarım hep başarılı olursun Allah yardımcınız olsun hepinizin hoscakal by by

  • Sen zaten cookk guzelsin.. berkime laf ettirmem hem erkek gormemissin diyosun ya ondan iyisini gormezler cunki best of oo 1. Mankenlikte sen kendine bak berkime laf ettirmem.

 7. Seni seviyorummmmmmmmmmmm Berk çok yakışıklısın hep izliyorum

 8. Berk Atan sizi çok seviyorum, çok yakışıklısınız. Dizide çok başarılısınız, ayrı bir havanız var. İnşAllah bu başarının devamı daa gelir..!

 9. berk filim de sen catiya cikinca cok aladim sanki gercekten atacaksin gibi

 10. Seni çoooooook seviyorum Berek atan hayranım sana cook ama çokk yakışıklısın sen ya

 11. berk atan sizi cok seviyorum çok yakışıklısınız ve başarılısınız yolunuz açık olsun

 12. Berk Atan siz çok yakışıklısınız size bayıldım.Sizin kız arkadaşınız keşke Burcu olsa çünkü çok yakışıyorsunuz birbirinize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.