Berk Hakman Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Berk Hakman Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Her karaktere uyum sağlayabilen gerçekten oyunculuk konusunda oldukça uzman bir kişi olduğunu net bir biçimde söyleyebileceğimiz oyuncu Berk Hakman kimdir kaç yaşında nereli? hayatı.

Berk Hakman Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Berk Hakman, 14.08.1981 günü hayata merhaba diyen bir isimdir.Ankaralı olan oyuncunun bir tane daha kardeşi vardır.Babası bir süre dişçilik ve müzisyenlik yapmıştır.Ailesi o daha çok küçükken önce Ankara’ya ardından ise Sakarya’ya taşınmışlardır.Daha ilkokul sırasındayken gitar çalmayı başaran oyuncu lise döneminde ise daha fazla çalgı çalmaya başlamıştır.

Ergenlik dönemindeyken yani lise çağındayken genelde içine kapanık bir öğrenci olan oyuncu ilerleyen yaşlarınla beraber içine kapanıklığını üzerinden atmıştır.1999 senesinde Sakarya’da tüm Türkiye’nin hüzüne boğulduğu o büyük depremi yaşayan oyuncu aynı sene Üniversiteyi kazanmış ve Antalya’da Üniversite okumak amacıyla bulunmuştur.Burada 2 yıl boyunca Üniversite okumuş sonrasında ise aynı ilde bulunan Tiyatro Topluluğunda yer almıştır.Antalya’nın ardından İstanbul’a gitmiş ve Mimar Sinan Üniversitesi’nin oyunculuk bölümünü tamamlamıştır.

İlk kez 2003 senesinde Okul adındaki sinemada yer alarak oyunculuğa başlayan yakışıklı isim sonrasında çok fazla dizi ve sinemada bulunmuştur.Çok iyi şekilde Fransızca ile İngilizce diline hakimdir.

berk-hakman-biyografisi

Berk Hakman Oynadığı Diziler ve Filmler

2003 – Okul
2005 – Kırık Kanatlar
2006 – Felek Ne Demek?
2006 – Hatırla Sevgili
2006 – Janjan
2006 – Saklı Yüzler
2009 – Es Es
2009 – Çocukluk Günleri
2011 – Mazi Kalbimde Yaradır
2012 – Gözetleme Kulesi
2012 – Tepenin Ardı
2013 – Kaçak
2016 – Hayatımın Aşkı (Kaan)
2016 – Kehrıbar
2017 – Sıyah Incı (Vural)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir