Berk Keklik kimdir, nereli, Berk Keklik kaç yaşında, Berk Keklik'in hayatı, Berk Keklik biyografisi

Berk Keklik Kimdir, Berk Keklik Kaç Yaşında, Nereli?

Sosyal medya fenomeni Berk Keklik kimdir, nereli, Berk Keklik kaç yaşında, Berk Keklik’in hayatı, Berk Keklik biyografisi tüm detayları ile yazımızdadır.

Berk Keklik Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Berk Keklik’in doğum tarihi 9 Mayıs 2000’dir. Berk Keklik’in doğum yeri Sivas’tır. Berk Keklik’in annesinin adı Afife’dir ve sınıf öğretmenidir. Berk Keklik’in babası ise eski Milli Güreşçi Aytaç Keklik’dir. Sivas Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nden mezun olan Berk Keklik, Bahçeşehir Üniversitesi’nde Reklamcılık Bölümünde eğitimini sürdürüyor. Devlet Tiyatroları’nda birbirinden başarılı isimlerden eğitim aldı. Sosyal medyada uberkuloz olarak Berk Keklik’in sosyal medyada büyük bir takipçi kitlesi vardır. Tiktok’ta 800 bin, Instagram’da ise takipçi sayısı 2.5 milyonu geçmiştir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Berk Keklik Hangi Burç?

Berk Keklik Boğa burcudur.

Berk Keklik Sosyal Medya Hesapları

instagram.com/uberkuloz

tiktok.com/@uberkuloz

youtube.com/uberkuloz

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.