Berk Oral kimdir, nereli, Berk Oral kaç yaşında, Berk Oral boyu, kilosu kaç, Berk Oral sevgilisi var mı, sevgilisi kimdir? İşte Berk Oral hakkında detaylar.

Berk Oral (Vales) Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Youtube’da Vales olarak bilinen sosyal medya fenomeni Berk Oral kimdir, nereli, Berk Oral kaç yaşında, Berk Oral boyu, kilosu kaç, Berk Oral sevgilisi var mı, sevgilisi kimdir? İşte Berk Oral hakkında detaylar.

Berk Oral Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Berk Oral 2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ünlü Youtuber Enes Batur’un yakın arkadaşlarından biridir. Berk Oral sık sık canlı yayınlar yapmaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Berk Oral Sevgilisi Kimdir?

Berk Oral Tiktok fenomeni Petek Alemdar ile sevgilidir.

Berk Oral Boyu Kaç?

Berk Oral 1.93 boyundadır.

Berk Oral Kaç Kilo?

Berk Oral 75 kilodur.

Berk Oral hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.