Survivor Berkan Karabulut kimdir, nerelidir, Berkan Karabulut kaç yaşında, Berkan Karabulut boyu kaç, Berkan Karabulut sevgilisi kim?

Survivor Berkan Karabulut Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Berkan Karabulut hakkında detaylar. Survivor Berkan Karabulut kimdir, nerelidir, Berkan Karabulut kaç yaşında, Berkan Karabulut boyu kaç, Berkan Karabulut sevgilisi kim?

Berkan Karabulut Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Berkan Karabulut 23 Eylül 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Berkan Karabulut aslen Yugoslav göçmenidir. Üç çocuklu bir ailenin çocuğudur. 7 yaşında iken futbola başlamıştır. Daha sonra da pek çok spor dalı ile yakından ilgilenmiştir.

İstanbul’da farklı basketbol takımlarında yer alan Berkan Karabulut, 2 yıl A Takım seviyesinde basketbolcu olarak oynadı. Üniversite eğitimini Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nde tamamladı.

2013 senesinde fitness eğitmenliği yapmaya başlayan Karabulut, 1.5 yıl spor eğitmenliği yaptı. Daha sonra da tanıdığı biri ile İstanbul Kuruçeşme‘de spor salonu açmıştır. Berkan Karabulut, 25 Aralık 2015 tarihinde kendi spor stüdyosunu kurdu.

2020 yılında Survivor yarışmasına yedeklerden ünlüler takımına katıldı. Sonradan gönüllüler takımına geçti. Yarışmayı dördüncü bitirdi.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Berkan Karabulut’un Sevgilisi Kim?

Lale Zuzanna Onuk ile birliktedir.

Berkan Karabulut Boyu Kaç?

Berkan Karabulut 1.90 boyundadır.

Berkan Karabulut Hangi Burç?

Berkan Karabulut Başak burcudur.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir