Kızılcık Şerbeti dizisinde rol alan Berkay Özgür kimdir, Berkay Özgür nereli, Berkay Özgür'ün hayatı, biyografisi, Berkay Özgür kaç yaşında, Berkay Özgür boyu, kilosu kaç? İşte Berkay Özgür hakkında detaylar.

Berkay Özgür Kimdir? Berkay Özgür Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Kızılcık Şerbeti dizisinde rol alan Berkay Özgür kimdir, Berkay Özgür nereli, Berkay Özgür’ün hayatı, biyografisi, Berkay Özgür kaç yaşında, Berkay Özgür boyu, kilosu kaç? İşte Berkay Özgür hakkında detaylar.

Berkay Özgür Kimdir?

Berkay Özgür 12 Kasım 2004 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Berkay Özgür ilk olarak Kanal 7’de yayınlanan Emanet dizisinde rol almıştır. Bu dizide Barış adlı karakteri oynamıştır. Daha sonra Baş Belası, Sadakatsiz, Andropoz gibi yapımlarda rol almıştır. Son olarak Kızılcık Şerbeti dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

Berkay Özgür Boyu Kaç?

Berkay Özgür 1.85 metre boyundadır.

Berkay Özgür Kaç Kilo?

Berkay Özgür 75 kilo ağırlığındadır.

Berkay Özgür Burcu Nedir?

Berkay Özgür akrep burcudur.

Berkay Özgür Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • Kızılcık Şerbeti (2023)
  • Andropoz (2022)
  • Sadakatsiz (2021)
  • Baş Belası (2021)
  • Emanet (2020)

Berkay Özgür hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir