Berna Koraltürk Kimdir Kaç Yaşında Boyu?

Berna Koraltürk Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Baba Candır dizisinle beraber büyük bir yükseliş gerçekleştiren güzel bir bayan oyuncu olan Berna Koraltürk kimdir kaç yaşında boyu kaç? en doğru bilgilerinden hazırladığımız biyografisi.

Berna Koraltürk Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Berna Koraltürk İstanbullu olan 1989 senesinde hayata gelen bir oyuncudur.Aslen Karadenizli olan güzel oyuncu İstanbul ilimizde küçüklüğünü yaşasada toplam 10 sene süresince Antalya’da kalmıştır.Boyu 1,62 ve kilosu ise 53’dür.

Renkli göze sahip olan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesini bitirmiş ve arkadaşının vasıtasınla beraber oyuncu seçmelerine katılmıştır.Sonrasında ilk dizisi ile beraber girdiği bu uzun serüven halen sürmektedir.

visum china
visum china

Antalya’da yaşadığı süre boyunca tatile alıştığını belirten oyuncu İstanbul’a döndüğünde az da olsa zorlanmış.

En büyük hobilerinden biri yalnız kalmayı sevmek olan oyuncu yalnız kaldığı zamanlarda genelde resimler yapmaktan hoşlanıyor.Tek başına olmadığı durumlarda ise arkadaşlarınla vakit geçiriyor.

Ailesinle beraber yaşayan oyuncu kalabalık yerlerden ve çok fazla sesli yerlerden hoşlanmıyor.Genelde sakin ortamları tercih eden güzel isim sohbet etmekten çok hoşlandığı için arkadaşlarınla düzgün mekanları tercih ediyor.

Hayvanlarla arası son derece iyi olan oyuncu önceden hayvan beslemiştir.Şuan ise herhangi bir köpek ya da kedi besleyemeyen oyuncu bunun nedenlerinden en önemlisinin yoğunluk olduğunu söylüyor.Özellikle kedi mi köpek mi diye sorulan soruya ise köpekleri daha çok sevdiğini belirten bir cevap veriyor.

Sporla cok az bir süre ilgilenmiş olan oyuncu toplam 1-2 ay boyunca Pilates yapmış ardından ise sıkılarak bırakmıştır.Yüzmeyi çok seven oyuncu yüzmekten keyif alıyor.

berna-koralturk-biyografi

Berna Koraltürk Oynadığı Diziler

2011 – Bizim Yenge
2012 – Dedemin Dolabı
2014 – Her Sevda Bir Veda
2015 – Baba Candır
2016 – Yok Artık 2 (Sinema)
2018 – Kardeşim İçin Der’a (Sinema)

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.