Berna Üçkaleler Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Berna Üçkaleler Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yine farklı bir ünlümüzün biyografisini sizlerle paylaşmanın heyecanı içerisindeyiz.Bu konumuzla beraber sizlere başlıktanda anladığınız üzere bazı dizi ve filmlerde rol almış güzel bir oyuncunun bir çok bilgisini sunacağız.Hemen konuya geçelim ve Berna Üçkaleler kimdir kaç yaşında boyu kaç? tüm herşey yazımızda.

Berna Üçkaleler Kimdir? Biyografisi

Berna Üçkaleler, 27.05.1987’li olan bir bayan oyuncudur.Bir çok alanda görmüş olduğumuz oyuncu güzel bir dış görünüşe sahiptir.Merak edenler olabilir o yüzden açıklayalım oyuncunun boyu 1.70 cm ve kilosu ise 57 civarındadır.Ünlü oyuncu çeşitli eğitimler almış ve oyunculuk yapmaya başlamıştır.

Celal Bayar Üniversitesi’nden mezun olan oyuncu burada Spor Akademisini bitirmiştir.Ardından ise istemiş olduğu meslek olan oyunculuk ile ilgili hazırlıklar yapmış ve bazı yerlere yazılarak burada oyunculuk eğitimi görmüştür.Yazılmış olduğu ilk yer 3 Mota Oyunculuk Akademisidir.Ardından ise Craft’a yazılarak burada iyice oyunculuğa hazır olduğunu göstermiştir.

Reklamlarda da yer alan olan oyuncu ilk olarak Sana reklamında ardından ise Garnier reklamında oynamıştır.İkiside son derece tanınmış firmalardır.

2014’de ilk olarak Kaçak Gelinler isimli dizide görmüş olduğumuz oyuncu ardından ise Paramparça’da rol almıştır.Paramparça dizisinde toplam 2 sezon oynayan oyuncu ardından ise Recep İvedik 4’de yer almıştır.

2016 tarihinle beraber hem Adını Sen Koy isimli dizide ve Berzah Cin Alemi adındaki filmde rol almıştır.

berna-uckaleler-biyografisi

Berna Üçkaleler Oynadığı Diziler ve Filmler

2014 – Kaçak Gelinler
2014 – Paramparça
2014 – Recep İvedik 4 (Film)
2016 – Adını Sen Koy
2016 – Berzah Cin Alemi (Film)
2018 – Ev Kira Semt Bizim (Film)
2018 – Hıçkırık

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.