Berrak Tüzünataç Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Berrak Tüzünataç Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

En son olarak Fi adındaki dizide görmüş olduğumuz ve oyunculuğa 2005’de rol almış olduğu filmle beraber adım atan ünlü güzel oyunculardan olan Berrak Tüzünataç kimdir kaç yaşında boyu kaç? bu soruların cevaplarından derlemiş olduğumuz güncel özgeçmişi sizler için bu makalemizde yer almaktadır.

Berrak Tüzünataç Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Oyuncu Berrak Tüzünataç 02.11.1984’lü Yalovalı bir isimdir.Ailesinin ilk çocuğu olan oyuncunun bir tane daha kardeşi bulunmaktadır.İlkokula memleketi olan Yalova’da başlamıştır.İlkokuldan ortaokula kadar burada yaşamasının ardından lise eğitimi amacıyla ailesinle beraber İstanbul’a gitmiş ve hayatının geri kalanınını burada yaşamıştır.Lise bittikten sonra Üniversiteyi kazanarak yine İstanbul’da Üniversite okumuş ve İşletme Bölümünü bitirmiştir.Boyu 1.74’dür.

Daha 15 yaşındayken 1999 yılındaki o büyük deprem felaketini yaşamış olan oyuncu bu depremden sonra anne ve babasının ayrılmasına tanıklık ediyor.Annesi babası ayrılmasından sonra annesiyle beraber yaşamını sürdürmüş isim 2004 senesinde Bkm’ye yazılarak burada oyunculuk eğitimleri almıştır.

İlk olarak sunuculuk yapmaya başlamış olan isim Number One Tv ekranlarında sunuculuk yapmaya başlamıştır.Ardından Program sunmaya başlamış olan isim Haber sunuculuğundan sonra Yetenek Avcısı isimli programın sunucuları arasında yer almıştır.Beyza’nın Kadınları adındaki filmle oyunculuğa başlamış olan isim sonrasında ise hem dizi kariyerini hemde film kariyerini hızlı bir biçimde sürdürmüştür.

2005’de film oyunculuğu sonrası aynı sene içerisinde Ödünç Hayat adındaki dizide rol almıştır.Genellikle dizilerde bir sezon oynayan oyuncu sadece Elveda Rumeli dizisinde 2 sezon yer almıştır.

Berrak Tüzünataç 2017’de Fi dizisinde yer almasının ardından, 2018 senesinde yayına girip bir süre sonra final yapmış Dip dizisinde oynamıştır.

Berrak Tüzünataç Oynadığı Diziler ve Filmler

2005 – Beyza’nın Kadınları (Film)
2005 – Organıze Isler (Film)
2005 – Ödünç Hayat
2007 – Affedilmeyen
2007 – Elveda Rumeli
2009 – Ejder Kapanı (Film)
2009 – Kıskanmak (Film)
2010 – Ezel
2010 – Bir Avuç Deniz (Film)
2012 – Son
2013 – Galip Derviş
2013 – Çanakkale Yolun Sonu (Film)
2015 – Filinta
2017 – Fi
2018 – Dip

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir