Beste Kanar Kimdir?

Beste Kanar Kimdir?

Çok fazla bir süre olmasa da bir kaç senedir oyunculuk mesleğini yaparak bazı dizilerde izlediğimiz güzelliğinle çoğu kişinin hakkında bilgilerini öğrenmek istediği oyuncu Beste Kanar kimdir? sözü daha fazla uzatmayarak oyuncunun özgeçmişine geçelim.

Beste Kanar Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Biyografisi

Oyuncu Beste Kanar 25.09.1991 senesinde hayata gözlerini İstanbul’da açmış olan bir isimdir.Annesiyle babası o daha yeni yeni konuşmaya başladığı 3 yaşındayken ayrılmışlardır.Annesi ile babası ayrılınca annesinle yaşayan oyuncu genellikle annesinin çalışmasından ötürü anneannesi tarafından büyütülmüştür.Çocukluk yıllarını genelde dışarıda oyun oynayarak geçirmiş olan isim annesi ve babasından büyük sevgi görmüş ve sevgiyle büyümüştür.Boyu 1.67’dir.

Marmara Üniversitesini bitirmiş olan oyuncu burada Gazetecilik üzerine eğitim görmüştür.Ardından Kim Milyoner Olmak İster? isimli yarışmada gözüken isim bu yarışmaya katılmış fakat yarışmada sorulan sorulardan ancak dördüncü soruya kadar gelebilmiştir.

İlk kez Hanım Köylü dizisi projesiyle izlemiş olduğumuz oyuncu, ardından ise Hayat Bazen Tatlıdır adındaki dizide oynamıştır.En son olarak Çetin Ceviz adındaki filmde görmüş olduğumuz oyuncu kariyerinde doğru adımlarla ilerleyişini sürdürmektedir.

Cilt ile güzelliği konusunda herhangi bir özel bakım yapmayan oyuncu küçüklüğünden beri süt içmeyi seviyor.Ayrıca çoğu yemeğinin yanında ise yoğurt yemeyi ihmal etmiyor.Dizi çekimleri dışında fazla makyajıda sevmeyen oyuncu bu sayede cildini koruyor.

Beste Kanar Oynadığı Diziler ve Filmler Nelerdir?

– Hanım Köylü
– Hayat Bazen Tatlıdır
– Çetin Ceviz (Film)

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın