Beste Kökdemir kimdir? nereli kaç yaşında?

Beste Kökdemir Kimdir?

2012’de yer almış olduğu dizi ile beraber oyunculuk macerasına adım atmış ve o tarihten itibaren çeşitli projelerde görmüş olduğumuz güzel oyuncu Beste Kökdemir kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu kaçtır? bütün yanıtları sizler için konumuzda yer almaktadır.

Beste Kökdemir Biyografisi

29 Ağustos 1993 doğum tarihine sahip olan Beste Kökdemir, Sinop ilimizde hayata gözlerini açmış olan bir oyuncudur.Boyu 1.68 cm, kilosu ise 54’dür.Burcu ise Başak’tır.Üniversite eğitimine kadar memleketi olan Sinop’ta yaşamış ve ardından ise İstanbul’a giderek Haliç Üniversitesi Moda Tasarım Bölümünde eğitim almış fakat burayı 1 sene sonra bırakmıştır.

İstanbul’a yerleşmesinin ardından çeşitli ajanslara fotoğraflarını atmış fakat hiçbir sonuç alamamıştır.2012 tarihinde ise keşfedilmesi ile beraber ilk oyunculuk kariyerini “Çıplak Gerçek” isimli dizi ile beraber gerçekleştirmiş ve bu dizide Hazal karakterini canlandırmıştır.

2014 tarihinde ikinci dizisi için kamera önüne geçen güzel oyuncu “Not Defteri” dizisinde rol almış ve Selin karakteri ile birlikte izleyici ile buluşmuştur.kimdirkim.com Son olarak “Kalbimin Sultanı” ve “Her Yerde Sen” dizilerinde yer alan ünlü oyuncu kariyerine devam etmektedir.

visum china
visum china

Beste Kökdemir Oynadığı Diziler ve Filmler

2019 – Her Yerde Sen (Eylül)
2018 – Kalbimin Sultanı
2017 – Taş (Film)
2017 – 7 Yüz
2015 – Tatlı Küçük Yalancılar (Açelya)
2015 – Poyraz Karayel (2.sezon)
2014 – Not Defteri
2012 – Çıplak Gerçek

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir