Rapçi Beta Berk Bayındır kimdir, nereli, kaç yaşında hayatını kaybetti, neden öldü, neden vefat etti

Rapçi Beta Berk Bayındır Kimdir?

Beta ismi ile tanınan ünlü rapçi Berk Bayındır, 25 Nisan 2022 tarihinde sabah İstanbul Kağıthane’de yaşadığı lüks rezidansın 8. katındaki dairesinin camından düşerek hayatını kaybetti. Rapçi Beta Berk Bayındır kimdir, nereli gibi hakkında detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Rapçi Beta Berk Bayındır Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Beta Berk Bayındır 9 Eylül 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kadir Has Üniversitesi’nin Tiyatro Bölümü’nde oyunculuk eğitimi aldı. Çalışmalarına Olympos bünyesinde Epidemik Yapım ile devam etmektedir. İnternette paylaştığı şarkılar ile 2006 yılında dinleyici kitlesini edinmeye başladı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

2006 yılında Batuğ ile birlikte Antisistem isimli grubu kurdu, Manik Depresif isimli albümü hazırladı, aynı yıl gruba Deniz Gürzumar dahil oldu ve Sistem Yalakaları isimli albümü çıkardı. 2007 yılında Olympos Production bünyesine dahil olarak Hesap Mı? ve Deşifre isimli albümlere imzasını attı. 2008 yılında Pişti albümü ile büyük bir çıkış yakaladı. Daha sonra Beton, Dokuz, Bu İşte Bir Terslik Var albümlerini müzik severlerle buluşturdu.

visum china
visum china

Ünlü rapçi Berk Bayındır, 25 Nisan 2022 tarihinde sabah Kağıthane’de yaşadığı lüks rezidansın 8. katındaki dairesinin camından bilinmeyen bir nedenle düşerek hayatını kaybetti.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir