Betül Demir Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Betül Demir Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Çıkarmış olduğu albümler ve single ile zamanla tüm Türkiye’de beğenilen sanatçılardan biri olmuş sempatik halinle beraberde sevilen sanatçı Betül Demir kimdir kaç yaşında boyu kaç? dinleyicilerinin en cok merak etmiş olduğu biyografisi.

Betül Demir Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Betül Demir 25/09/1980 tarihinde İstanbul şehrimizde dünyaya gözlerini açmış bir sanatçıdır.Ailesinin 5 çocuğundan biri olan sanatçının kendisi hariç 4 kardeşi daha bulunmaktadır.Albümlerinde bir çok şarkıda ablasının payı vardır çünkü bir çok söz ile beste ablasına aittir.Lise okurken Müzik Öğretmeni ona müzikle ilgili daha fazla eğitim almasını önermiş ve bu konuda Öğretmenini dinleyerek başta şan olmak üzere bir çok ders almıştır.Boyu 1,58 cm’dir.

Üniversiteyi Sütçü İmam Üniversitesi’nin Şan Opera bölümünde bitirmiş olan sanatçı aynı zamanda Hukuk Fakültesi mezunlarındandır.Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde şans dersleri almıştır.

2006 tarihinde raflardaki yerini almış olduğu ilk albüm ile beraber müzikseverler ile buluştu.Bu çıkarmış olduğu albümdeki 4 parçaya klip çekti.Yapamadım, Yaz geliyor, Günahımı Alma ile beraber Taş Duvarlar şarkıları klibini çekmiş olduğu şarkılardır.Bu albümünde de yine ablasının şarkıları vardı.2007 senesinde ikinci kez albüm çıkartmış olan sanatçı bu albümüne Betül Demiremix adını vermiştir.İlk albümünde olan parçaların remixlerinin yer almış olduğu bu albümde 3 tane farklı parça dikkat çekti.Bu albümde diğer ilk albümüne nazaran sadece 1 şarkıya klip çekmiştir.

2008’de yeni bir albüm ile tekrar müzik piyasasını hareketlendiren sanatçı Süper adındaki bu albümündeki ilk klip çekmiş olduğu şarkıda albümünün ismini taşımış olan Süper şarkısı oldu.Bu albümde bazı sanatçıların şarkılarını tekrar kendine özgü bir şekilde seslendirdi.

betul-demir-biyografisi

Betül Demir Albümleri

2006 – Ayrılığın El Kitabı
2007 – Remix
2008 – Süper
2010 – Herkes Haklı
2011 – Mıknatıs

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın