Beyza Hakan kimdir, nereli, Beyza Hakan hayatı, biyografisi, Beyza Hakan kaç yaşında?

Beyza Hakan Kimdir? Beyza Hakan Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

360 TV’de Kayıt Dışı programını sunan Beyza Hakan kimdir, nereli, Beyza Hakan hayatı, biyografisi, Beyza Hakan kaç yaşında? İşte Beyza Hakan hakkında detaylar.

Beyza Hakan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Beyza Hakan aslen Antalyalı’dır. Antalya’da yayın yapan ETV ‘de sunuculuk yaparken teklif üzerine Kanal 7 ile anlaşarak İstanbul’a taşınmıştır. Kanal 7’de çalıştığı 7 yıl boyunca hafta sonu haberleri, gece kuşağını sunmuş, Ülke TV açıldığında gündeme ilişkin programlar hazırlayıp sunmuştur.

2006 yılında 24 TV’ ye transfer olan Beyza Hakan bu süreçte moderatör sabah, moderatör gece, iç ve dış branş bültenlerini sunmuş, Sözden Öte, Orada Neler Oluyor programlarını hazırlayıp sunmuştur.  Daha sonra Kahve Molası ve Kayıtdışı programlarını sunmuştur. Günümüzde 360 Tv’de Kayıt Dışı programını sunmaktadır.

RTGD En iyi gece bülteni, IRU alkışı hakkedenler en iyi sunucu ödülü, yaptığı haberler nedeniyle “tüketici hakları ödülü”, IBB basın ve spor ödülü, Balkan Üniversitesi Kızılelma gibi ödüllere layık görülmüştür.

visum china
visum china

Beyza Hakan Evli mi?

2008 yılında Murat Özek’le evlenmiş, bu evliliğinden bir kız ve bir erkek çocuğu olmuştur.

Beyza Hakan’ın Youtube kanalı bulunmaktadır. Kanalında 100 binden fazla abonesi bulunmaktadır.

youtube.com/@BeyzaHakan

Beyza Hakan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir