Beyza Şekerci Kimdir Biyografisi

Beyza Şekerci Kimdir?

Kariyeri içerisinde en büyük çıkışını 2009-2010 tarihlerinde 2 sezon boyunca rol almış olduğu Es Es isimli dizi ile gerçekleştirmiş, sonrasında filmlerde ve dizilerde bulunmaya devam etmiş oyuncu Beyza Şekerci Kimdir? evli mi? biyografisi.

Beyza Şekerci Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oyunculuk yapmakta olan aynı zamanda Bale ile de ilgilenen Beyza Şekerci, 1988 tarihinde dünyaya gözlerini İstanbul’da açmış bir ünlüdür.Küçük yaşlardan itibaren Bale ile ilgilenmeye başlamış olan isim eğitiminide bu yönde alarak Baleyi ne kadar sevdiğini göstermiştir.Mimar Sinan Üniversitesine yazılmış ve burada Bale bölümünü bitirmiştir.Ardından ise yüksek lisans yapan oyuncu okuldan mezun olmasının ardından bale eğitimi vermeye başlamıştır.Boyu 1.73’dür.

Aile kavramına çok önem veren oyuncu anne ve babasının aşklarını her zaman örnek almış ve o şekilde hareket etmiştir.Mükemmel bir çocukluk dönemi geçirmiştir.Oyunculuğa başlaması okul yılları içerisinde gerçekleşmiştir.Okul zamanında oyunculuk konusunda teklif almasınla beraber ilk olarak Beyaz Gelincik adındaki dizide rol almıştır.Bu dizinin üç sene sonrasında ise 2008 tarihinde Süper Babaanne dizisinde oynamıştır.

2009’da Es Es dizisinde yer almış olan oyuncu bu dizinin döneminde en fazla ismi aranan kişiler arasına girmeyi başarmıştır.Dizinin güzel isimlerinden biri olmuş olan oyuncu bu dizinin ardından Bitmeyen Şarkı dizisinde rol almıştır.

Evli olan isim 2015’de evlenmiştir.Eşi tıpkı kendisi gibi oyunculuk yapan Engin Hepileridir.

Beyza Şekerci Oynadığı Diziler ve Filmler Nelerdir?

2005 – Beyaz Gelincik
2008 – Süper Babaanne
2009 – Es Es
2010 – Bitmeyen Sarki
2011 – Firar
2011 – Türkan (Film)
2013 – Gelmeyen Bahar (Film)
2013 – Beddah (Film)
2014 – Hayat Ağacı
2015 – Takım (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir