Bilal Ceylan Kimdir?

Bilal Ceylan Kimdir?

Beşiktaş ile anlaşan genç futbolcu Bilal Ceylan kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu gibi merak edilen bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Bilal Ceylan Kimdir, Boyu, Kaç Yaşında, Nereli

Bilal Ceylan’ın doğum tarihi 7 Eylül 2003’tür. Bilal Ceylan’ın doğum yeri Eskişehir ve 1.74 metre boyundadır. Bilal Ceylan sağ bek pozisyonunda 17 lig ve 2 Türkiye Kupası maçlarına çıkmıştır. 175 Bin € piyasa değeri bulunmaktadır. Eskişehirspor altyapısından yetişmiştir. Bilal Ceylan Türkiye’de Gökhan Gönül ve yurtdışında Dani Alves’i takip ettiğini söylemektedir. Onları idolü olarak görmektedir.

Bilal Ceylan kimdir, nereli ve hangi pozisyonda oynuyor
Bilal Ceylan

Eskişehirspor resmi twitter hesabından Bilal Ceylan ile ilgili bir paylaşım yaptı. Eskişehirspor “Altyapımızda yetişen evladımız Bilal Ceylan kulübümüze bugün itibariyle veda etti. Performansıyla olduğu gibi gidişiyle de kulübümüze değer katan evladımız için efendiliğini hiç kaybetmediği, başarılarının ise her daim ileriye gittiği bir kariyer diliyoruz. Yolun açık olsun Bilal!” açıklamasını yaptı.

Yetenekli genç oyuncu Bilal Ceylan’a başarılar dileriz. Bilal Ceylan ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın