Bilal Hancı kimdir, nereli, Bilal Hancı kaç yaşında, Bilal Hancı boyu, kilosu kaç, Bilal Hancı evli mi, kiminle evli, eşi kimdir?

Bilal Hancı Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

Youtube grubu Kafalar’ın üyesi olan Bilal Hancı’nın biyografisini hazırladık. Bilal Hancı hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Bilal Hancı kimdir, nereli, Bilal Hancı kaç yaşında, Bilal Hancı boyu, kilosu kaç, Bilal Hancı evli mi, kiminle evli, eşi kimdir? İşte Bilal Hancı hakkında detaylar.

Bilal Hancı Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Bilal Hancı 8 Eylül 1989 tarihinde dünyaya gelmiştir. Bilal Hancı’nın doğum yeri Trabzon’dur. Vine uygulaması ile popüler olmuştır. Ardından Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile tanıştıktan sonra, 26 Aralık 2014 tarihinde Youtube’da Kafalar kanalı açılmıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Bilal Hancı Evli mi?

Bilal Hancı kiminle evli? Bilal Hancı 2021 yılında Esin Çepni ile evlenmiştir.

Bilal Hancı Boyu Kaç?

Bilal Hancı 1.77 boyundadır.

Bilal Hancı Kaç Kilo?

Bilal Hancı 76 kilodur.

Bilal Hancı Burcu Nedir?

Bilal Hancı Başak burcudur.

Bilal Hancı Rol Aldığı Dizi ve Filmler

2022 – Kendinden Kaçak
2019 – Enes Batur Gerçek Kahraman
2018 – Kafalar Karışık
2018 – Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?

Bilal Hancı hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.