Bircan İpek Kimdir Kaç Yaşında Evli mi?

Bircan İpek Kimdir Kaç Yaşında Evli mi?

Son zamanlarda ekranlarda ve medyada çokça ismini duymuş olduğumuz Beyaz Tv ekranlarının güzel yorumcularından biri olan ünlü isim Bircan İpek kimdir kaç yaşında evli mi? bu soruların en doğru cevaplarını makalemizi okuyarak öğrenebileceksiniz.

Bircan İpek Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Bircan İpek şuanda 30 yaşında televizyon ekranlarında yorumculuk yapmakta olan bir bayandır.4.01.1988’li olan yorumcu bayan Beyaz Tv televizyonunda Magazin ile ilgili verilen haberlere yorumlar yapmaktadır.

Beyaz Tv televizyonunda çok beğenilen programlardan biri olan Söylemezsem Olmaz programının yorumcuları arasında bulunan ünlü isme iki tane daha yorumcu eşlik etmektedir.Bunlar Gülşah Saraçoğlu ile beraber Ömür Varol isimleridir.

Ünlü yorumcu evli mi? evet kendisi evlidir.Yakışıklı eski mankenlerden biri olan Şenol İpek ile evlidir.Evlenmeden önce soyadı Bali olan yorumcu evlendikten sonra doğal olarak eşinin soyadını almıştır.Evlilikleri 2013’de gerçekleşmiş ve Titanic Hotelde gerçekleşen bu düğüne çok sayıda kişide gelmiştir.Düğüne çok lüks bir araçla gelmiş olan çift ilerde kızları olursa isminide Masal koymayı düşünmektedir.

Sosyal medyayı her zaman kullanmaya özen gösteren yorumcu paylaşmış olduğu yazılar ile resimleri çok sayıda kişi beğenmektedir.İnstagram hesabında şuanda yüzbinin üzerinde takipçisi vardır.En son paylaşmış olduğu resim ile beraber 7 bine yakın bir beğeni almayı başarmıştır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın