Bora Karakul Kimdir?

Bora Karakul Kimdir?

Sungurlar isimli dizi biliyorsunuz Stv ekranlarında yayınlanmıştır.Bu dizinin kahramanlarının biyografilerini mümkün olduğunca paylaşacağız.Bu konumuzda Sungurlar Doktor Kimdir? nereli kaç yaşında gerçek ismi nedir? bilgi verelim.

Bora Karakul Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Sungurlar Doktor gerçek ismi Bora Karakuldur.Bora Karakul kimdir?Ünlü oyuncu 1978 yılında Ankara’da doğmuştur.Hem ilkokulu hemde lise öğrenimini aynı şehirde bitirmiştir.Ardından Ankara Üniversitesi DTCF oyunculuk dalında eğitimini almıştır.Eğitimi halen sürmektedir.Oyunculuğa karşı olan başarısı sayesinde Ankara Devlet Tiyatrosunda oyunculuk yaparak tecrübe kazanmıştır.

Oyuncu ilk Televizyon karşısında dizide oynaması Emret Komutanım isimli diziyle olmuştur.Bu dizide iyi bir oyunculuk sergilemiş ve diğer dizilerdende teklifler almıştır.Bu dizinin hemen ardından Behzat Ç. Bir Ankara polisiyesi isimli dizide oynadı.

Şefkat Tepe dizişinle beraber Sungurlar dizisine giriş yaptı.Sizlerinde bildiği üzere Sungurlar Şefkat Tepe olarak başladı fakat ilerleyen zamanlarda isim değişikliği yaşadı.Doktor teröristlerin yanındayken saf değiştirip gerçekleri görmeye başladı.Bir çok konuda Sungurlar timine yardım etti.

Bora Karakul boyu kaç? boyu 1.78 cm’dir.

Oynamış olduğu dizi ve filmler

-Emret Komutanım -Kartopu Şakir-2005
-Emret Komutanım Şahmat -Kartopu Şakir-2006
-Sungurlar -Doktor-2010
-Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi

Başarılı oyunculuğunla daha kendinden çok söz ettirecek bir isim olan Karakul’a ekibimiz olarak başarı dileklerimizi iletiyoruz.

Bora Karakul Kimdir? için Yorumlar (2 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın