Buçe Buse Kahraman Kimdir? Biyografisi

Buçe Buse Kahraman Kimdir?

2017’de rol aldığı sinema filmi ile oyunculuk mesleğine adım atmış ve bu filmden sonra dizilerde de adını duyacağımız oyuncu Buçe Buse Kahraman kimdir kaç yaşında boyu kaç? genç bayan oyuncunuyu tanımaya hazırsanız işte ayrıntılar.

Buçe Buse Kahraman Kimdir? Hayatı

Sempatik isim Buçe Buse Kahraman, 1996 tarihinde doğmuştur.Cem Tatlıtuğ ajansının oyuncularından biri olan isim uzun süredir bu ajansta yer almaktadır.Dokuz Eylül Üniversitesi’nden mezun olmuş olan oyuncu, 2017’den itibaren oyunculuk yapmaktadır.

Buçe Buse Kahraman’ın boyu 1.70 cm, kilosu 55, göz rengi ise koyu kahvedir.

İlk oyunculuğuna Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yapmış olduğu “Kötü Çocuk” filmi ile başlamış olan isim bu filmde gerçekleştirdiği performans ile Çarpışma dizisinin kadrosuna alınmıştır.Bu dizi oyuncunun ilk dizisidir.

Saçlarına bakmaya çok özen gösteren oyuncunun normal saç rengi kahverengidir.Özellikle saçlarının uçlarını biraz açmayı tercih eden isim genellikle normal saç rengini koruyor.Doğada gezinmekten mutlu olan oyuncu arkadaşlarına çok değer veriyor.

Instagram ve Twitter’da da yer alan isim daha çok Instagram hesabını kullanıyor.Instagramda sevgilisiyle çekilmiş resimler bulununan kişinin sevgilisi varmı? sorusuda böylelikle cevap buluyor.

Rol Aldığı Diziler ve Filmler Nelerdir?

2017 – Kötü Çocuk ( Film)
2018 – Çarpısma

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir