Buket Güler Kimdir Kaç Yaşında Boyu Hayatı

Buket Güler Kimdir?

Televizyon programlarının güzel sunucuları arasında önemli bir yere sahip olan ve bir çok Televizyon kanalında sunuculuk mesleğini yapmış ve halen bu mesleğine devam eden ünlü isim Buket Güler kimdir? sorunun yanıtını yazımızda bulabileceksiniz.

Buket Güler Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Biyografisi

Güzel Sunucu Buket Güler, 1983 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir.Okul yıllarında son derece başarılı olan sunucu, İlk olarak Gazi Üniversitesi’nde Kamu Yönetimi bölümünü okumuş ardından ise yüksek lisansını Galatasaray Üniversitesi’nde yapmıştır.Burada Uluslararası İlişkiler Bölümünde Yüksek Lisansını yapan isim yüksek bir not oranı ile mezun olmuştur.

Buket Güler Boyu : 1.70 cm’dir.
Nereli : Ankara

Meslek hayatına Üniversite yıllarının ilk senelerinden itibaren başlamış olan güzel sunucu, ilk olarak Hürriyet Gazetesinde çalışmaya başlamıştır.Burada Hürriyet Gazetesinin ekleri için çeşitli kişilerle röportaj yapan isim kısa sürede başarılı bir muhabir olmayı başarmıştır.Hürriyet Gazetesinde uzunca zaman çalışmasının ardından televizyon ekranlarında gözükmeye başlayan isim Trt Türk televizyonun açılmasıyla beraber bu kanalda görev almaya başlamıştır.

Trt Türk televizyonunda çeşitli programlar sunan güzel sunucu, “Dünya Gündemi” ve “Dünyamız Detay” adındaki programları sunmuştur.Trt Türk ekranlarının ardından Habertürk kanalına geçmiş olan sunucu bir müddet kadar burada çalışmış ve 2018 yılıyla beraber CNN Türk ekibine dahil olmuştur.

İyi derecede İngilizce bilen sunucu ayrıca sunmuş olduğu haberlerdeki insanların hayatlarını da kaleme almaktadır.Sunucunun en büyük hedefi ise, ilerde haberlere konu olmuş kişilerin hayallerini, hikayelerini yazacağı bir kitapla beraber insanlara duyurmaktır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir