Buket Saygı Kimdir Biyografisi

Buket Saygı Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

1998 tarihinde Türkiye Güzeli Seçilme ünvanını almış bazı birkaç dizide rol almış [saritext]Buket Saygı Kimdir kaç yaşında nerelidir?[/saritext]

Buket Saygı Kimdir Biyografisi

Buket Saygı 11 Mayıs 1977 senesinde Balıkesir’de dünyaya gelmiştir.Babası Müteahhit annesi ise Ev hanımıdır.Münir ile Aysel çiftinin kızıdır.Liseyi Balıkesir’de bitirdikten sonra Üniversite okumak amacı ile 1995 tarihinde İstanbul’da bulundu.Hem fotomodellik hemde mankenlik yapmıştır.

1998 senesinde katılmış olduğu Güzellik yarışmasında Türkiye Güzeli seçilmiştir.Ablası olan Gamze Saygı’da 1995 tarihinde Miss Turkey yarışmasına katılmış ve yarışmada 2. olmuştur.1998 tarihinde Türkiye Güzeli ünvanını aldıktan sonra Show Tv ekranlarında yapılan Palmolive Güzellik yarışmasında Palmolive Güzeli seçilmiştir.

2001 tarihinde Derman Bey adındaki dizide oynadı.Bu dizide Can Gürzap, Faruk Tınaz, Eşref Kolçak gibi isimlerle beraber oynamıştır.2007 senesinde Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan yarışma programında hem manken hemde sunucu olarak yarışmaya katılmıştır.Bu yarışmanın yapımcılığını Süheyl Uygur üstlenmiştir.

buket-saygi-biyografi

Buket Saygı Evli mi? 2002 tarihinde şarkıcı olan Çelik ile evlenmiş evlilikleri çok uzun sürmemiş ve 2005 senesinde ayrılmışlardır.Bu evlilik sonucunda Atilla isminde çocukları olmuştur.2005 tarihinde Zaman Tüneli ve 2001 tarihinde Derman Bey dizilerinde oynamıştır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir