Bünyamin Sürmeli Kimdir Biyografisi Hayatı

Bünyamin Sürmeli Kimdir?

Herkesin ekranlarda sıkça görmüş olduğu Hava durumu denilince ilk akla gelen isimlerden biri olan ve vermiş olduğu doğru tahminlerle her zaman bu meslekte ne kadar iyi olduğunu göstermiş ünlü sunucu ve meteoroloji uzmanı Bünyamin Sürmeli kimdir? şimdi ünlü ismi yakından tanımak ister misiniz? hemen yazımızı incelemeye başlayabilirsiniz.

Bünyamin Sürmeli Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Biyografisi

Ünlü İsim Bünyamin Sürmeli 1975 senesinde hayata gözlerini Marmara’nın ve Türkiye’nin en büyük Şehri olan İstanbul’da açmıştır.Aslen Gaziantep nüfusuna kayıtlı olan ismin bir tane abisi ve 2 tanede kız kardeşi bulunmaktadır.Eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi’nde tamamlamış olan isim burada Meteoroloji Mühendisliği bölümünü bitirmiştir.Bitirmiş olduğu sene 2000 senedir.

Üniversite’de Meteoroji Mühendisliği üzerine eğitim aldığı sıralardan itibaren amatör şekilde hava tahminleriyle ilgilenmeye başlamış olan isim kısa süre sonra ise bir radyoda hava durumu sunuculuğu yapmaya başlamıştır.

1999 senesinde Radyo’dan Televizyon ekranına geçen isim CNN Türk televizyonunda çalışmaya başladı.1-2 sene kadar kendi sesiyle hava durumu sunan isim ardından canlı şekilde hava durumunu sunmaya başladı.

Sık sık Liseler ve Üniversiteler’de çeşitli organizasyonlara katılan isim Hava Durumları üzerine çeşitli söyleşilere katılmaktadır.

Bünyamin Sürmeli en büyük yükselişlerinden birini Alaska belgeseli ile gerçekleştirmiştir.Ardından bir çok belgesellere imza atmış olan sunucu Arizano ve Güney Kafkasya belgeselleriylede dikkatleri üzerine çekmiştir.

Ünlü isim Halen CNN Türk ekranında Hava Durumu sunuculuğunu sürdürmektedir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.