Burak Akkul kimdir? kaç yaşında ve nereli?

Burak Akkul Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Uzun süredir Çok Gezenti isimli programı sunan ve bu program ile beraber çok sayıda Avrupa ülkesini gezerek yayınlar yapmış ünlü isim Burak Akkul ile ilgili merak ettiklerinizi bu biyografimizde bulabilirsiniz.

Burak Akkul Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

1972 tarihinde Kırklareli’nde hayata gözlerini açan Burak Akkul, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde eğitim görmüş olan bir isimdir.Çok sayıda alanda yer alan isim özellikle sunuculuk ve yazarlık konusunda oldukça iddialı isimlerin başında gelmektedir.

Meslek yaşamına Güneş Gazetesi ile başlamış olan ünlü isim, bir süre bu gazetede editörlük yapmış ardından ise yazarlık yapmaya başlamıştır.Ekranda gördüğümüz birçok programında yazarlığını üstlenmiş olan isim bu zamana kadar 4 tane kitap yazmıştır.Yazmış olduğu kitaplar; “Hayattan Çok Çektim”, “Türkçe Aşk Laçkadır”, “Hayat Sen Değilsin” ve “Çok Gezenti Şehirler ve İnsanlar” isimli kitaplardır.

visum china
visum china

Teve2 ekranlarında çok uzun zamandır eşi ile birlikte “Çok Gezenti” programını sunan isim, bu programın hem sunuculuğu hem yapımcılığını kendisi yapmıştır.kimdirkim.com Evli olan ünlü ismin eşinin ismi ise Seda Akkul’dur.Çift beraber çok sayıda ülkeyi gezmekte ve kameraya çekmektedir.

Yeni yerler görmeyi en büyük hobileri arasında gösteren Burak Akkul, en çok ise Uzakdoğu ülkelerini sevmektedir.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.