Burak Alp Yenilmez kimdir, nereli, Burak Alp Yenilmez kaç yaşında, Burak Alp Yenilmez mesleği, ne iş yapıyor?

Burak Alp Yenilmez, Biyografisi, Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Kuruluş Osman dizisinin Kutan Alp’i Burak Alp Yenilmez ile ilgili detaylar yazımızdadır. Peki Burak Alp Yenilmez kimdir, nereli, Burak Alp Yenilmez kaç yaşında, Burak Alp Yenilmez mesleği, ne iş yapıyor? İşte Burak Alp Yenilmez hakkında detaylar.

Burak Alp Yenilmez Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Burak Alp Yenilmez 20 Nisan 1991 tarihinde İzmir Konak’ta dünyaya gelmiştir. Aslen Ordulu’dur. 5 yaşında İstanbul’a gelmiştir. Sarıyer İlköğretim okuluna gitmiştir. Kadıköy Mimar Sinan Güzel Sanatlar lisesinde okumuştur. Üniversite eğitimini ise Beykent Üniversitesi Sahne Ve Gösteri Sanatları bölümünde tamamlamıştır. Kariyerini medya sektöründe yönetmen ve oyuncu olarak devam ettirmektedir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Burak Alp Yenilmez Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2021 – Kuruluş: Osman
  • 2018-2019 Mehmetçik Kut’ül Amare
  • 2016 – Sevdam Gözlerinde Kaldı
  • 2005 – The Imam

Burak Alp Yenilmez hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.