Burak Berkay Akgül kimdir, nereli, Burak Berkay Akgül kaç yaşında, Burak Berkay Akgül boyu kaç, Burak Berkay Akgül rol aldığı dizi ve filmler neler?

Burak Berkay Akgül Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Destan dizisinde Kaya Tegin karakterine hayat veren Burak Berkay Akgül’ün biyografisini hazırladık. Burak Berkay Akgül hakkında detayları yazımızda bulabilirsiniz. Peki Burak Berkay Akgül kimdir, nereli, Burak Berkay Akgül kaç yaşında, Burak Berkay Akgül boyu kaç, Burak Berkay Akgül rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Burak Berkay Akgül hakkında detaylar.

Burak Berkay Akgül Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Burak Berkay Akgül 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Aynı zamanda Akademi 35,5 Sanat Evi Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Burak Berkay Metro, Casper, Aytaç Sucuk, Ülker Metro ve Eti Canga gibi markaların reklam filmlerinde yer almıştır.Maria ile Mustafa ve Kırmızı Kamyon gibi yapımlarda rol almıştır. Son olarak Destan dizisinde Kaya Tegin karakterini oynamıştır.

Burak Berkay Akgül kimdir, nereli, Burak Berkay Akgül kaç yaşında, Burak Berkay Akgül boyu kaç, Burak Berkay Akgül rol aldığı dizi ve filmler neler?

Burak Berkay Akgül Boyu Kaç?

Burak Berkay Akgül 1.80 boyundadır.

Burak Berkay Akgül Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2021 – Destan
  • 2021 – Kırmızı Kamyon
  • 2020 – Maria ile Mustafa

Burak Berkay Akgül hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.