Burak Çelik Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Burak Çelik Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Karagül dizisindeki yakışıklılığınla beraber ilk dizisinde rol almayı başarmış bu sayede geniş kitlelerin merak ettiği bir isim olmuş son derece yakışıklı oyuncu olan Burak Çelik kimdir kaç yaşında boyu kaç? yanıtını arayan soruların cevapları ile beraber en güncel biyografisi.

Burak Çelik Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Burak Çelik 2016 yılının Mayıs içerisinde yazdığımız bu yazıya göre 24 yaşında bulunan bir oyuncudur.Temmuz sıcaklarının 21’i doğmuş olduğu gün ay olarak doğum zamanıdır.İstanbullu ve 1992’li olan oyuncunun iki tane daha kendisinden küçük kardeşi vardır.Kardeşlerinden biri kız biri erkektir.Ailesine çok bağlı olan oyuncu hayvanlarıda çok seviyor.Boyu 1.90 cm’dir.

Uzun zaman modellik yapanda oyuncu katılmış olduğu Best Model yarışmasında 1. olmuştur.Bu yarışma neticesinde bir çok kişininde ilgisi onun üzerine yoğunlaşmıştır.Çok sayıda defileye katılmış ve manken olarak bulunmuştur.Türkiye’de düzenlenmiş olan Best Model Of yarışmasındaki birinciliğini Yurtdışında yapılmış yarışmada da göstermiş ve burada ülkemizi çok iyi temsil edip buradada birinci olmuştur.Yani hem Türkiye hemde Yurtdışındaki yarışmada birinci olarak çok önemli bir başarıya ulaşmıştır.

Küçüklük çağlarından itibaren televizyonlarda bulunmak istemiş ve en sonunda hedeflerine dizi oyunculuğa ile ulaşmıştır.Karagül dizisinde yoğun bir tempoda dizi çekimlerinde bulunmuş şimdi ise yeni bir dizi ile beraber yeni bir dizi için harekete geçmiştir.

Genellikle dizi setlerinde çekimler nedeniyle fazla vakti olmayan oyuncu boş vakit bulduğunda ise spor yapmayı ve at binmeyi seviyor.

burak-celik-biyografisi

Burak Çelik Oynadığı Diziler

2013-2015 – Karagül

Burak Çelik Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? için Yorumlar (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın