Burak Çelik Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Burak Çelik Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Karagül dizisindeki yakışıklılığınla beraber ilk dizisinde rol almayı başarmış bu sayede geniş kitlelerin merak ettiği bir isim olmuş son derece yakışıklı oyuncu olan Burak Çelik kimdir kaç yaşında boyu kaç? yanıtını arayan soruların cevapları ile beraber en güncel biyografisi.

Burak Çelik Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Burak Çelik, 21 Temmuz 1992 yılında yaz sıcaklarının aşırı kendini hissettirmiş olduğu bir günde İstanbul’un Eyüpsultan ilçesinde doğmuştur.Oyuncunun iki tane daha kendisinden küçük kardeşi vardır.Kardeşlerinden biri kız, biri de erkektir.Ailesine çok bağlı olan oyuncu hayvanlarıda çok sevmektedir.Boyu 1.90 cm’dir.

Uzun zaman modellik yapan oyuncu katılmış olduğu Best Model yarışmasında 1. olmuştur.Bu yarışma neticesinde bir çok kişininde ilgisi onun üzerine yoğunlaşmıştır.Çok sayıda defileye katılmış ve manken olarak bulunmuştur.Türkiye’de düzenlenmiş olan Best Model Of yarışmasındaki birinciliğini Yurtdışında yapılmış yarışmada da göstermiş ve burada ülkemizi çok iyi temsil edip burada da birinci olmuştur.Yani hem Türkiye hem de Yurtdışındaki yarışmada birinci olarak çok önemli bir başarıya ulaşmıştır.

visum china
visum china

Küçüklük çağlarından itibaren televizyonlarda bulunmak istemiş ve en sonunda hedefine dizi oyunculuğu ile ulaşmıştır.Karagül dizisinde yoğun bir tempoda dizi çekimlerinde bulunmuş isim ilk dizisinde oynamasından sonra oyunculuğa 2016 yılına kadar ara vermiştir.

Genellikle dizi setlerinde çekimler nedeniyle fazla vakti olmayan oyuncu, boş vakit bulduğunda spor yapmayı, ata binmeyi ve köpeklerinle zaman geçirmeyi seviyor.

burak-celik-biyografisi

Burak Çelik Oynadığı Diziler

2013 – Karagül (Serdar)
2016 – Hayat Sevınce Guzel
2017 – Kara Yazi
2017 – Söz (Selim)

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Nerede BURAK ÇELİK hayranları ben varım????

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.