Burak King Kimdir? Aslen Nereli?

Burak King Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Seslendirmiş olduğu hemen hemen bütün şarkılar Youtube’de Milyonlarca dinlenme elde etmiş ve kişiliği ile de dinleyicilerin sevdiği şarkıcılar arasında gösterilen ünlü isim Burak King kimdir? cevabı için hemen detaylara geçelim.

Burak King Kimdir? Kaç Yaşında Aslen Nereli?

17 Mayıs 1992 günü Hollanda’da doğan Burak King, Aslen Kırşehirli bir şarkıcıdır.Babasının ismi Kadir, annesinin ismi ise Emine’dir.Eğitimine Hollanda’da başlayan isim, burada yaklaşık 15 yıl yaşamış ve akabinde ise ailesi ile birlikte Türkiye’ye taşınarak yaşamlarını burada sürdürme kararı almışlardır.

Burak King’in boyu 1.80 cm, kilosu 79 ve burcu ise Boğa’dır.

visum china
visum china

Dumlupınar Üniversitesi BESYO’dan mezun olmuş olan isim, rap müzik ile ilgilenmeye ise Hollanda’da başlamıştır.Kısa sürede seslendirmiş olduğu parçalarla çevresi tarafından kendisine “King” lakabı takılmıştır.İstanbul’da yaşamaya başladıktan sonra Eypio ile tanışma şansı yakalayan isim böylelikle rap müzikte ses getiren şarkıları birlikte yapmışlar ve sevilen bir ikili olmuşlardır.

2015 tarihinde Eypio ile birlikte seslendirmiş olduğu “Günah Benim” adındaki şarkı Youtube’de büyük bir rekora imza atmış ve 240 Milyondan fazla kişi tarafından dinlenmiştir.Bu şarkı Türkiye’de ünlü ismin tanınmasınada vesile olmuş böylelikle herkesin yakından tanıdığı bir şarkıcı olmuştur.

[saritext]Burak King[/saritext], 2017 tarihinde yine çok güzel bir parça çıkarmış ve parçaya “Yanıyoruz” adını vermiştir.Kimdirkim.com Bu parçada tıpkı diğer cok sayıda şarkısı gibi büyük bir dinlenme oranı elde ederek 175 milyondan fazla dinlenmiştir.Bu üst üste gelen başarılarla birlikte ünlü şarkıcı Türkiye’de büyük hayran kitlesine ulaşmıştır.

Ünlü şarkıcı son olarak ise “Var Git” isimli şarkı ile sevenlerinin karşısına çekmiş olduğu güzel klip ile çıkmıştır.Bu şarkıda şimdiden milyonlarca kez dinlenme sağlamıştır.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.