Burak Serdar Şanal Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Burak Serdar Şanal Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Pozitif oyunculardan biri olan çoğunlukla güler yüzlü hallerinle dikkat çeken bu zamana kadar çoğunlukla dizilerde oynamış genç ve aynı zamanda yakışıklı bir isim olan Burak Serdar Şanal Kimdir Kaç yaşında boyu kaç? vakit kaybetmeden hemen biyografisini incelemeye başlayabilirsiniz.

Burak Serdar Şanal Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Ünlü kişilerden biri olan Burak Serdar Şanal şuanda 30 yaşında hayatını devam ettirmekte olan bir oyuncudur.Net bir biçimde doğum gününü merak edenler için 28.08.1988 doğum günüdür.İstanbul’da hayata merhaba demiş olan oyuncu eğitimini Maltepe Üniversitesi’nde tamamlamıştır.Boyu 1.88’dir.

İlk defa Arka Sokaklar’da oyunculuk mesleğinle tanışmış ünlü isim 2008 tarihinin ardından 2009 tarihinde Küçük Kadınlar’da rol almaya başlamıştır.Bu diziye ikinci sezon içerisinde dahil olmuş olan oyuncu bu dizide Koray Karakterini oynamıştır.Bu dizinin ardından ise aynı sene içerisinde farklı bir dizi ile ekrana gelmiştir.Peri Masalı adındaki dizinin sonrasında ise Bahar Dalları adındaki projede bulunmuştur.

Oyunculukta en önemli başarılarından biri 2 sezon boyunca rol aldığı bir dizi olan Avrupa Avrupa dizisidir.Oyuncu Bu dizide 2011 ve 2012 tarihlerinde yer almıştır.Bu dizide Can karakterini oynamıştır.En son olarak 2014 tarihinde başlamış ve 2 sezon boyunca ekranda kalmış olan Yeşil Deniz dizisinde oynamıştır.

Oyuncu’nun sevgilisi vardır.Sevgilisi kendisi gibi oyunculuk mesleğini yapmakta olan Merve Akkayadır.

burak-serdar-sanal-biyografi

Oynadığı Diziler

2008 – Arka Sokaklar
2009 – Küçük Kadınlar
2009 – Peri Masalı
2009 – Bahar Dalları
2011 – Avrupa Avrupa
2011 – Dinle Sevgili
2012 – Böyle Bitmesin
2014 – Yeşil Deniz
2016 – Rüzgarın Kalbi

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın