Burç Kümbetlioğlu Kimdir Hayatı Biyografisi

Burç Kümbetlioğlu Kimdir?

En son olarak Savaşçı isimli dizi projesinde izlemiş olduğumuz ve dizide Astsubay Bayram’ı canlandıran bu zamana kadar çok sayıda dizi ile filmde rol almış oyuncu Burç Kümbetlioğlu kimdir? şimdi oyuncuyu tanımaya hazırsanız hemen yazımızın detaylarına geçebiliriz.

Burç Kümbetlioğlu Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir? Biyografisi

Oyuncu olan Burç Kümbetlioğlu, 14.09.1980 yılında hayata gözlerini Sivas şehrimizde açmış bir isimdir.Üniversite zamanına kadar olan uzun süreçte doğmuş olduğu yerde yaşamış ardından ise üniversite nedeniyle bir süre kadar Zonguldak’ta yaşamıştır.Burada Bülent Ecevit Üniversitesi’nde okumuş olan oyuncu Maliye Bölümünü bitirmiştir.Üniversite sonrası Yüksek lisansta yapmış olan isim ardından ise kendini bir anda İstanbul’da bulmuştur.

İstanbul’a yerleşmesinin ardından ilk olarak oyunculuk dersleri almaya başlamış olan isim ardından ise bir firmada çalışmaya başlamıştır.Askerlik nedeniyle bir süre yapmış olduğu işe ara vermiş ardından Askere giderek Vatani görevini yerine getirmiştir.

2009 tarihinde ilk defa oyunculuk yapmaya başlamış olan oyuncu Burç Kümbetlioğlu, Hanımın Çiftliği adındaki dizide rol almıştır.Bu dizide şöför görevinde bulunan oyuncu bir çok tanınmış ve Türkiye’nin tecrübeli oyuncularıyla beraber oynama şansı yakalamıştır.

2010-2011 yılları arasında ise ilk olarak Anneler ile Kızları, ardından ise Sen de Gitme dizisinde yer almıştır.Oyuncunun ilk rol almış olduğu film ise 2012 tarihindeki Biz Babasız Büyüdük adındaki filmdir.

En son Ayla: The Daughter of War isimli film ve Savaşcı adındaki dizide rol alarak oyunculuğuna devam eden isim ilerleyen zamanlarda ne gibi projelerle karşımıza çıkacak bilinmez ama mesleğinde çok iyi olduğu bir gerçektir.

Burç Kümbetlioğlu Oynadığı Diziler ve Filmler

2009 – Hanımın Çiftliği
2011 – Anneler ile Kizlari
2011 – Sen de Gitme
2012 – Bız Babasiz Buyuduk (Film)
2012 – Veda
2013 – Ben Onu Cok Sevdım
2014 – Ayhan Hanım(Film)
2014 – Kirimli(Film)
2015 – Eve Dönüş
2015 – Milat
2015 – Sarikamis Cocuklari(Film)
2016 – Hayati Tehlike (Film)
2017 – Ayla: The Daughter of War(Film)
2017 – Savaşçı

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.