Burçak Bozkuş kimdir, nerelidir, Burçak Bozkuş kaç yaşında, kaç doğumlu, Burçak Bozkuş mesleği, ne iş yapıyor?

Burçak Bozkuş Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Cnn Türk muhabirlerinden Burçak Bozkuş’un hayatını, biyografisini derledik. Peki Burçak Bozkuş kimdir, nerelidir, Burçak Bozkuş kaç yaşında, kaç doğumlu, Burçak Bozkuş mesleği, ne iş yapıyor? İşte Burçak Bozkuş hakkında detaylar.

Burçak Bozkuş Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Burçak Bozkuş 8 Mayıs 1994 tarihinde dünyaya gelmiştir. Burçak Bozkuş’un doğum yeri İstanbul’dur. Üniversite eğitimini 2016 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Siyasal Bilimler ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Burçak Bozkuş kimdir, nerelidir, Burçak Bozkuş kaç yaşında, kaç doğumlu, Burçak Bozkuş mesleği, ne iş yapıyor?

Meslek hayatına 2016 yılında CNN Türk’te stajyer olarak başladı. 8 ay bu kurumda çalıştıktan sonra 2018-2019 yıllarında FOX TV’de editör ve muhabir olarak görev yaptı. 2019 yılında Demirören Haber Ajansı’na girdi. Yaklaşık 2 yıl DHA’da muhabirlik yaptı. 4 yıl burada çalıştıktan sonra CNN Türk’e geri döndü.

Burçak Bozkuş Hangi Burç?

Burçak Bozkuş Boğa burcudur.

Burçak Bozkuş hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.