Burcu Gönder Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Burcu Gönder Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Televizyonlarda izlediğimiz Çok Güzel hareketlerdeki performansı ile beraber buna benzer birçok yapımda roller almış Burcu Gönder kimdir kaç yaşında boyu kaçtır?

Burcu Gönder Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Burcu Gönder 1983 senesinde İstanbul’da hayata merhaba demiş oyunculardandır.Üniversite tercihini İstanbul Üniversitesi’ni seçerek yaptı ve burada 2 sene boyunca öğrenimini sürdürüp 2003 tarihinde Ayışığı Sanat Evi’nin Tiyatrosu’na giriş yaptı.Burada kendini çok iyi düzeyde geliştirdi ve Çıkmaz Sokak adındaki tiyatro oyununda oynadı.Tiyatro oyuncusu olduğu senelerde tiyatrodaki hocaları ona kesinlikle Konservatuar’a girmesini istediler.

Bu oynamış olduğu Tiyatronun ardından Sihirli Oda ismindeki çocuklar için yapılan Filmde oynadı.2004 senesinde Bkm ekibine katıldı ve burada oyunculuğunu sürdürdü.2006 senesinde Bir Demet Tiyatro ismindeki dizide bir takım rollerde bulundu.Bkm ekibinle beraber tiyatrolarda yer aldı.

2009 tarihinde Neşeli Hayat adındaki filmde rol aldı.Boyu oyuncunun 1,76 kilosu ise 56-57’dir.Gözünün rengi Kahverengi saçlarının rengi ise Siyahtır.

burcu-gonder-1

Oynadığı Diziler Filmler

2006 – Bir Demet Tiyatro
2008-2010 – Çok Güzel Hareketler Bunlar
2009 – Neşeli Hayat
2011 – Aşağı Yukarı Yemişliler
2012 – Hükümet Kadın
2014 – Analı Oğullu(Gözde)

Ünlü Oyuncu yakın zamanda Star Tv ekranlarında başlayacak Eğlendirme Dairesi adındaki güldürü yapımında rol alacak.Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın